ويجياتو/ بازي N.O.V.A. Legacy بازي چندان جديدي نيست که بخواهيم آن را نقد کنيم! N.O.V.A. Legacy سال‌هاست که تبديل به پاي ثابت بازي‌هاي اکشن – شوتر شده است و در تمام اين‌ سال‌ها، با نقدهاي خوبي نيز مواجه شده. بازي يک عنوان اکشن – شوتر با المان‌هاي نقش آفريني و علمي – تخيلي است که اين‌بار خط داستاني بازي‌هاي Gameloft را فضا برده و داستاني جذاب را روايت مي‌کند.

روزي روزگاري، يک هرج‌ومرج فضايي! داستان بازي N.O.V.A. Legacy در آينده‌اي دور اتفاق مي‌افتد. جايي که انسان‌ها سال‌هاست که زمين را براي کشف کهکشان‌ها، رها کرده‌اند و در سفينه‌هاي فضايي زندگي مي‌کنند. اما همه‌چيز آنطوري که انتظار داريد پيش نمي‌رود! حمله‌اي عظيم توسط گروهي ناشناس به يکي از سفيه‌هاي فرماندهي صورت گرفته. حالا نوبت شماست که لباس رزم به تن کنيد و به کمک سربازان خودتان بشتابيد. در اين مسير تنها نخواهيد بود و دستيار صوتي شما نيز شما را همراهي خواهد کرد. اما آيا به اندازه‌اي که بايد شجاع هستيد تا يک کلوني را نجات دهيد؟ از طرفي چه کسي مسئول اين حمله ترويستي است؟
 
براي اجراي بازي N.O.V.A. Legacy شما نياز به دسترسي به اينترنت داريد
 
وقتي بازي N.O.V.A. Legacy عرضه شد، گيم‌پلي بازي با توجه به معيارهاي آن زمان؛ انقلابي محسوب مي‌شد. استوديوي بازي‌سازي Gameloft سبکي جديد از عناوين خودش را معرفي کرده بود و همه‌چيز نشان از دوراني طلايي براي بازي‌ آن‌ها مي‌داد. بازي يک عنوان شوتر اول شخص موبايلي بود که المان‌هاي نقش آفريني و علمي – تخيلي آن، N.O.V.A. Legacy جلوتر از زمان خودش نشان مي‌داد. همه‌چيز دست به دست هم داده بود تا فصلي جديد از بازي‌هاي Gameloft شروع شود.

يکي براي همه، همه براي يکي! چه انتظاري از يک بازي اکشن – شوتر داريد؟ N.O.V.A. Legacy دقيقا همان‌چيزي است که منتظرش بوديد. گيم‌پلي بازي ساده است! شما بايد تفنگ به دست بگيريد، تيراندازي کنيد و تجهيزاتتان را ارتقا دهيد. سيستم مبارزه‌اي و کامبت بازي عالي طراحي شده و انيميشن‌هاي شوتينگ بازي روان هستند. مرحل بازي تنوع خوبي دارند و در در هر مرحله شما راهي محيط‌هاي مختلف با مکانيزم‌هاي متنوع مي‌شويد. هوش مصنوعي بازي در مراحل ابتدايي، شايد احمقانه باشد؛ اما با پيشرفت شما طبعا مراحل N.O.V.A. Legacy نيز سخت‌تر خواهند شد. سيستم ارتقاي توانايي‌ها در کنار قابليت خوب شخصي‌سازي لباس‌ها و تنوع زياد اسلحه‌هاي بازي از جمله ديگر دلايلي هستند که تجربه اين بازي را دوست داشتني‌تر کرده‌اند.

نسخه اندرويد مورد نياز: 4.0.3 و بالاتر
حجم: 45 مگابايت

لينک دانلود براي اندرويد و آي او اس

براي دانلود بازي‌ها و اپليکيشن‌هايي که براي ايراني‌ها در دسترس نيستند مي‌توانيد از اين روش استفاده کنيد.

در کانال آي‌تي و ™CanaleIT هم کلي عکس و ويدئوي دسته اول و جذاب داريم