ویجیاتو/ داستانی با جزئیات بسیار زیاد! OPUS: Rocket of Whispers یک عنوان ماجراجویی ساده نیست و بازی شما را در داستانی درگیر کننده قرار خواهد داد. داستانی که شاید شما را تا مرز احساساتی شدن نیز بکشاند! شما و همراهتان در بازی به عنوان بازماندگان ویروسی خطرناک باید تلاش کنید که از بین مخروبه‌ها و ساختمان‌هایی که مدت‌هاست خالی از سکنه شده‌اند راهی برای رسیدن به بلندترین کوه روستا پیدا کرده و مکانی برای فرستادن راکت خودتان به آسمان‌ها پیدا کنید. راکتی که قرار است قدم در راه بی‌بازگشت بگذارد و به سوی ستارگان برود.

حال شما به عنوان مخاطب بازی باید وظیفه نگهبانان ارواح را که روزی خودشان مسئول فرستادن ارواح بودند را انجام دهید. کاری نسبتا سخت و دشواری پیش روی شماست و باید تلاش کنید که راکتی بزرگ برای فرستادن ارواح کسانی که بر اثر بیماری مرده‌اند، بسازید و آن‌ها را به سوی ستارگان، جایی که ارواح به آن تعلق دارند بفرستید تا به سنت قدیمی مردمتان عمل کنید. بازی داستانی نسبتا ساده اما جذابی را روایت می‌کند. داستانی که تمامی تصمیمات و تعاملات شما در روند ادامه آن تاثیر خواهد گذاشت و حتی ممکن است همه‌چیز را تغییر دهد.
 
بنظر می‌رسد که توسعه دهندگان استودیو Sigono Inc تلاش کرده اند که حدالامکان از ریخت و پاش‌های اضافی خودداری کنند و صرفا تجربه‌ای عامه‌پسندی را از یک عنوان ماجراجویی را در اختیار مخاطب قرار دهند. گیم‌پلی واقعا ساده است و شما باید برای پیشروی خودتان معماها و پازل‌های ساده‌ای را حل کنید تا بتوانید به هدف اصلی بازی برسید. درباره گیم‌پلی نمی‌توان چیز زیادی گفت اما بیشتر بهانه‌ای برای روایت داستان زیبای بازی است و هدف سرگرم شدن مخاطب است! بطور کل بستگی به دید شما دارد که انتظارتان از یک عنوان ماجراجویی موبایلی چگونه باشد، گیم‌پلی بازی خوب است اما نه تا حدی که بخواهد یک چیز خارق‌العاده باشد و با داستان و محیط‌های احساسی بازی تجربه‌ای مناسب را انتقال می‌دهد و این همان‌چیزی است که مخاطب بازی موبایلی انتظارش را می‌کشد.

جلوه‌های بصری بازی واقعا زیبا هستند و همین موضوع فضایی فلسفی و جلوه‌هایی مینیمال را پدید آورده‌‌اند. شاید در نگاه اول بازی یک عنوان ضعیف بنظر برسد اما هر چقدر که در بازی پیشروی می‌کنید، بیشتر احساس آرامش خواهید کرد انگار که بازی یک قرص مسکن است نه یک بازی ویدیویی! با این‌حال از تماشای محیط‌های بازی و دیالوگ‌هایی که بین شخصیت‌ها رد و بدل می‌شود قطعا لذت خواهید برد و گرافیک‌ آن‌ تا مدت‌ها در ذهن شما باقی خواهند ماند.

جلوه‌های صوتی و موسیقی متن بازی انگار که از دنیای دیگری آمده‌اند و به طرز غیرقابل باوری فوق‌العاده‌اند. تنها نیاز است که در محیطی آرام شروع به بازی کردن کنید. موسیقی بازی مو به تنتان را سیخ می‌کند. صدای غیرقابل توصیف پیانو و محیطی مملو از برف بازی، جنسی از آرامش را برای شما به ارمغان می‌آورند که هرگز تجربه نخواهید کرد.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.4 و بالاتر
حجم: 102 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید و آی او اس ( لینک کمکی)

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم