مهر/ کتاب مسابقه بین‌المللی کارتون «ما کرونا را شکست می‌دهیم» که با اعلام برگزیدگان به صورت مجازی به کار خود پایان داد، به صورت مجازی در سایت ایران کارتون در دسترس قرار گرفت.

بر این اساس، کتاب نمایشگاه «ما کرونا را شکست می‌دهیم» با مقدمه وزیر بهداشت و به شکل نفیس منتشر شده که بیش از ۴۳۰ کارتون از هنرمندان به چاپ رسیده است.

محمدحسین نیرومند، بهرام عظیمی، سیدمسعود شجاعی طباطبایی و سلمان مهذبیه داوران ایرانی و اری اوزبک از ترکیه به عنوان رئیس هیأت داوران و کارتونیست و نویسنده، لیوی وانگ رئیس انجمن بین‌المللی کارتون و انیمیشن در چین، نیکلاو ورونتسوف از روسیه کارتونیست و تصویرساز کتاب‌های کودکان و مارسیو لیته از برزیل کارتونیست و رئیس سایت برزیل کارتون داوران خارجی این مسابقه بودند.

مسابقه بین‌المللی «ما کرونا را شکست می‌دهیم» به دبیری سیدمسعود شجاعی طباطبایی و به همت وزارت بهداشت، دانشگاه علوم پزشکی شیراز و با همکاری نهادهای مختلفی مانند اداره کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری بنیاد فرهنگی روایت فتح اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد.


به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar