مهر/ کتاب مسابقه بين‌المللي کارتون «ما کرونا را شکست مي‌دهيم» که با اعلام برگزيدگان به صورت مجازي به کار خود پايان داد، به صورت مجازي در سايت ايران کارتون در دسترس قرار گرفت.

بر اين اساس، کتاب نمايشگاه «ما کرونا را شکست مي‌دهيم» با مقدمه وزير بهداشت و به شکل نفيس منتشر شده که بيش از ۴۳۰ کارتون از هنرمندان به چاپ رسيده است.

محمدحسين نيرومند، بهرام عظيمي، سيدمسعود شجاعي طباطبايي و سلمان مهذبيه داوران ايراني و اري اوزبک از ترکيه به عنوان رئيس هيأت داوران و کارتونيست و نويسنده، ليوي وانگ رئيس انجمن بين‌المللي کارتون و انيميشن در چين، نيکلاو ورونتسوف از روسيه کارتونيست و تصويرساز کتاب‌هاي کودکان و مارسيو ليته از برزيل کارتونيست و رئيس سايت برزيل کارتون داوران خارجي اين مسابقه بودند.

مسابقه بين‌المللي «ما کرونا را شکست مي‌دهيم» به دبيري سيدمسعود شجاعي طباطبايي و به همت وزارت بهداشت، دانشگاه علوم پزشکي شيراز و با همکاري نهادهاي مختلفي مانند اداره کل هنرهاي تجسمي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، مرکز هنرهاي تجسمي حوزه هنري بنياد فرهنگي روايت فتح اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان فارس، بنياد احسان ستاد اجرايي فرمان امام (ره) و معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري برگزار شد.


به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar