ايسنا/ در آستانه روز شعر و ادبيات و سالروز درگذشت شهريار - شاعر نامدار ايراني - برنامه «شب‌ ادبيات» از مجموعه «شب‌هاي هنر»، به بررسي آثار اين شاعر مي‌پردازد.

«شب ادبيات» از مجموعه «شب‌هاي هنر» شامل دو بخش است که با عناوين «ميز شعر» و «ميز روايت» هر هفته دوشنبه‌ها روي آنتن مي‌رود.

در بخش نخست اين برنامه با عنوان «ميز شعر» با اجرا و کارشناسي عليرضا بهرامي، اين هفته شعر و شخصيت شهريار با حضور دکتر ناصر فيض بررسي خواهد شد.

۲۷ شهريور ماه سالروز درگذشت شهريار شاعر ايراني به نام روز شعر و ادبيات نامگذاري شده است.

«ميز روايت» از مجموعه «شب ادبيات» نيز با اجراي محمدرضا شرفي خبوشان، دوشنبه اين هفته به موضوع زير و بم روايت با حضور دکتر حميدرضا شعيري خواهد پرداخت.

فصل جديد «شب‌هاي هنر» از هفته گذشته در شبکه چهار سيما آغاز شده است و دوشنبه ـ ۲۴ شهريور ماه ـ براي  دومين بار «شب ادبيات» از اين مجموعه روي آنتن مي‌رود.

«شب ادبيات» کاري از گروه ادب و هنر شبکه چهار سيما، به تهيه‌کنندگي احسان وحيدزاده و سردبيري دکتر حامد صلاحي، دوشنبه شب‌ها حدود ساعت ۲۳ از اين شبکه پخش مي‌شود.

مجموعه برنامه‌هاي شب‌هاي هنر در دور جديد، سه شب در هفته و با افزايش مدت زمان پخش نسبت به سري پيش، از يکشنبه تا چهارشنبه از شبکه چهار سيما پخش مي‌شود.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar