نماد آخرین خبر

«لاگ‌جری» در راه بازار کتاب

منبع
ايسنا
بروزرسانی
«لاگ‌جری» در راه بازار کتاب

ايسنا/ در معرفي چهارمين رمان رضا استادي که به زودي راهي بازار کتاب مي‌شود، آمده است: داستان اين رمان ۵۰۰صفحه‌اي، دو روز از زندگي يک زن و شوهر را در تهران و آنکارا روايت مي‌کند؛ به گونه‌اي که يک روز از داستان در تهران و روز دوم در آنکارا پايتخت کشور ترکيه روايت مي‌شود.

اين رمان بر اساس تحقيقات مفصل نوشته شده و اثري با ريتم تُند و تعدد حوادث است که از زاويه سوم‌شخص نوشته شده و نگارش آن حدود چهار سال زمان برده است. 

به گفته نويسنده، داستان اين کتاب درباره زن و شوهري به نام «مزدک» و «مهفام» است که در دو بخش اقتصادي کشور فعاليت مي‌کنند. مزدک به عنوان مدير برند در طول سال‌هاي فعاليت ثروت خوبي کسب کرده و به تازگي به خانه‌اي در زعفرانيه نقل مکان کرده اما وضعيت کاري او به تازگي دچار مشکلات متعدد شده و ديگر شغل مناسب و با درآمد بالاي سابق را ندارد. همسر او «مهفام» به تازگي در شغل خود پيشرفت کرده و «دبير شوراي مشاوران» شرکتي خصوصي شده است. اين مسئله حسادت مزدک را برانگيخته است. مزدک براي جبران عقب‌ماندگي نسبت به همسر خود، پيشنهاد همکاري با کارخانه‌اي را که در خارج از تهران است مي‌پذيرد. در آخرين پنج‌شنبه سال ۱۳۹۴ مزدک از سوي رييس کارخانه براي يک مذاکره‌ تجاري به آنکارا مي‌رود و... .

«هيچ وقت نامزد نبوديم»، «بدون تو غيرممکن بود»، «حمام تُرکي» و مجموعه داستان «خونه خالي» از آثار پيشين اين نويسنده هستند. رضا استادي علاوه بر «لاگ‌جري»، رمان ديگري با موضوع دفاع مقدس را نيز در آستانه انتشار دارد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره