ایرنا/ کتاب"جهان و جهاندار" نوشته عباس اکبر با هدف نمایاندن چهره کریه شبکه هایی نوشته شده که در نهان تمام سعی خود را بر فروپاشی نظم جهانی متمرکز کرده اند. برای شهروندی که اساس تفکرش بر پایه اطلاعاتی است که در جراید منتشر می شود و هرآنچه در تلویزیون، رادیو و یا حتی مطالبی که در طول تحصیل خود در مدارس فراگرفته است، اسناد و مدارک ارائه شده در این کتاب ناشناخته است.

اشخاصی که در این کتاب از آنها نام برده شده به هیچ ملتی وابستگی ندارند. این افراد نه چپ، نه راست و نه حتی لیبرال بودند اما برای پیشبرد اهدافشان از تمام ارگان ها و سازمان های دولتی استفاده می کردند و امروز نیر همین رویه را دنبال می کنند. از ویژگی های این افراد، گم کردن رد پا برای به بیراهه کشاندن مقامات دولتی است و برای نیل به اهداف خود از تمام مذاهب، چه مسیحی، چه یهودی و چه بی دین بهره می برند.

محققین این گروه را «ایلومیناتی» نام گذاشته اند، (روشن ضمیران). عناوین دیگری نیز به آنها نسبت داده شده است، نظیر برادر بزرگ، دولت نامرئی، مردان خاکستری، دولت مخفی و غیره.

اقدامات این گروه به سه هزار سال پیش از مسیح می رسد و مورخان مبداء آن را در بین النهرین دانسته اند. آنچه در گذشته رخ داده است، امروز نیز با همان شرایط در حال انجام شدن است. این گروه مخفی کل جهان را تحت تسلط خود دارد و جنگ مخفی آنها طوری طراحی شده است تا ملل دنیا تحت استبداد قرار گیرند.

فرقه ایلومیناتی از بانفوذترین گروه ها می باشند و اعضای خود را از میان نخبگان انتخاب می کنند که به طور موروثی و به اصطلاح قبیله ای جایگزین می شوند و زندگی دوگانه ای دارند که یک روی آن آشکار و روی دیگر از انظار پنهان است. از گروه های مهم این فرقه می تواند از استور، بوندی، کالینز، دوپن، فریمن، کندی، لی، راکفلر، رشیلد، کروپ و راسل نام برد. مرونژین ها از اهمیت زیادی برخوردارند زیرا خانواده سلطنتی اروپا را تشکیل می دهند.

در این کتاب کوشش شده داستان چند تن از شخصیت هایی که در سال ۱۷۷۳ در منزلی واقع در خیابان «یودن گاسه» شهر فرانکفورت آلمان دور هم جمع شده بودند تا طرح‌هایی حکومتی جهان‌شمول تشکیل دهند به رشته تحریر درآورده شود. نمونه بارز این مطلب سناتور جان کری است. پدربزرگ او یک یهودی مکتب فرانکیست بود و با تغییر نام خانوادگی خود به نام ایرلندی و همچنین با تغییر مذهب به مسیحیت کاتولیک گروید.

طرح پایک ساده و موثر بود طبق برنامه‌ریزی‌های کمونیسم و نازیسم و صهیونیسم و دیگر جنبش های بین المللی می بایستی به جنگ ها و سه انقلاب بزرگ منتهی شود، ۶ و ۷ نفر میتوانند کشوری را به جنگ بکشانند بدون این که ملزم به مشورت با مجلس باشند.

وفور لژهای فراماسونری، جنبش انقلاب جهانی، توطئه امپریالیسم بریتانیای کبیر، انقلاب انگلستان، دسیسه های ایلومیناتی در ایالات متحده امریکا، حکومت تروز ، راز جنگ جهانی دوم و غیره از جمله مواردی است که در این کتاب به آن پرداخته شده است.

در قسمت کلام آخر این کتاب آمده است: 

جنگ ها، شورش ها، گرسنگی، تنفر، افزایش تبعیض نژادی در کشورها، فساد دولتمردان، خشونت بیش از پیش بشریت، قروض بی سابقه کشورها، بی تباتی پول، بحران های اقتصادی، بیکاری و در کل نارضایتی عمومی درست همانطور که آلبرت پایک گفته بود شوربختانه به حقیقت پیوسته است.

فراموش نکنیم که در مذاکرات معاده ورسای، پنج تن از ماموران رشیلد حضور داشتند. این اشخاص به عنوان مشاور روسای دولت های انگلستان، فرانسه و ایالات متحده آمریکا انجام وظیفه می کردند. چنانکه می دانیم این مشاورت ها در معاهده ناجوانمردانه ورسای منجر به جنگ دوم جهانی گشت. اکثر اعضای ایلومیناتی در مشاغل بالا از قبیل امور مالی، سیاست، اقتصاد و علوم قرار دارند. طی قرون متمادی با تفرقه افکنی میان ملل و به راه انداختن جنگ های خونین میلیون ها انسان قربانی نقشه های شوم این گروه شده و امروز نیز همین رویه ادامه دارد...

کتاب جهان و جهاندار را انتشارات کتابسرا با قیمت ۸۵ هزار تومان روانه بازار نشر کرده است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar