ايسنا/معاون فرهنگي کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان و رييس بيست‌وسومين جشنواره بين‌المللي قصه‌گويي در احکام جداگانه‌اي دبير هنري، مدير اجرايي و مسئولان کميته‌هاي بين‌الملل، استان‌ها، قصه‌گوي برتر، پادکست و روابط‌عمومي و تبليغات اين جشنواره را منصوب کرد.

 به نقل از اداره کل روابط عمومي و امور بين‌الملل کانون، در حکم محمدرضا زمرديان براي سروش صحت، توجه به احياي سنت قصه‌گويي با توجه به ذائقه و نياز مخاطبان امروز و استفاده از ظرفيت‌هاي بالقوه اين هنر و تجربه‌هاي کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان در امر برگزاري بيش از دو دهه جشنواره قصه‌گويي در راستاي مشارکت بيشتر مردم، هنرمندان، نويسندگان و قصه‌گويان و ارتقاي سطح هنري جشنواره از وظايف دبير هنري عنوان شده است.

معاون فرهنگي کانون در حکم ديگري مجيد توکلي، از سينماگران کشور را که در دو سال گذشته دبير اجرايي جشنواره قصه‌گويي بوده است به همين عنوان منصوب کرد.


رييس بيست‌وسومين جشنواره بين‌المللي قصه‌گويي همچنين الهام دارابي، از قصه‌گويان برتر کانون را به عنوان رييس دبيرخانه و مسئول کميته استان‌هاي جشنواره انتخاب کرد و مسئوليت کميته بين‌الملل جشنواره را هم به بهاره جهاندوست، نقال، مجري تلويزيون و قصه‌گوي برتر جشنواره‌هاي بين‌المللي سپرد.

علاوه بر اين، وحيد خسروي و عليرضا آقايي، از قصه‌گويان باسابقه کانون هم به عنوان مسئول کميته‌هاي قصه‌گوي برتر و پادکست جشنواره انتخاب شدند؛ دو بخشي که به تازگي و از دوره بيست‌وسوم به جشنواره قصه‌گويي اضافه شده‌اند.

بر اساس اين خبر، محمدرضا زمرديان در حکم ديگري سيدمحمدحسين هاشمي از فعالان حوزه رسانه را به عنوان مسئول کميته روابط‌عمومي و تبليغات بيست‌وسومين جشنواره بين‌المللي قصه‌گويي منصوب کرد.

جشنواره بين‌المللي قصه‌گويي از فروردين سال ۱۴۰۰ آغاز خواهد شد و به دليل شيوع کرونا قرار است شرکت‌کنندگان‌ به صورت مجازي با يکديگر رقابت کنند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar