خبرگزاری کتاب ایران/کتاب داستان «هتل سی‌وسه ستاره» نوشته‌ آتوسا صالحی با تصویرگری عاطفه ملکی‌جو برای کودکان نوخوان مناسب است.
 
به نقل از روابط عمومی کانون، این کتاب قصه‌ دختر کوچکی به نام «سمیرا» است که دوست دارد مثل سایر هم‌کلاسی‌هایش در تعطیلات تابستان به مسافرت برود و داستان سفر خود را برای معلم بنویسد اما مدتی است که به خاطر عمل پای «سینا» برادر کوچک‌ترش این اتفاق نیفتاده است تا این‌که یک روز پدر تصمیم ‌می‌گیرد با کامیونش (خان‌خان) آن‌ها را به مسافرت ببرد و ادامه داستان....

در بخشی از داستان کتاب «هتل سی‌وسه ستاره» آمده است: «و من ستاره‌ها را شمردم: «ده... بیست... سی... سی‌وسه...» و گفتم «فهمیدم! اسم داستانم را می‌گذارم، هتل سی‌وسه ستاره.»

این کتاب برای گروه سنی نوخوان (بالای ۷سال) در ۳۲ صفحه تمام رنگی در چاپ نخست با شمارگان ۲هزار و ۵۰۰ نسخه و قیمت ۱۶هزار تومان به چاپ رسیده است.

با توجه به شرایط همه‌گیری کرونا، علاقه‌مندان می‌توانند کتاب «هتل سی‌وسه‌ ستاره» را از فروشگاه اینترنتی کانون به نشانی shop.kpf.ir و مراکز عرضه‌ی محصولات فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سراسر کشور خریداری کنند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar