تسنيم/ با گذشت نزديک به 10 روز از انتشار کتاب «مسيح اسلام» اين اثر به چاپ پنجم رسيد.

مسيح اسلام دومين تجربه علي قهرماني با انتشارات کتاب جمکران است و کتاب قبلي او با عنوان «فاطمه علي است» نيز در مدت کوتاهي به تيراژ 23 هزار نسخه رسيد.

کتاب مسيح اسلام، داستان‌هايي کوتاه از فضائل اميرالمومنين در منابع اهل سنت در آستانه عيد غدير به چاپ رسيد و در مدت 10 روز، چاپ هشتم خود را پشت سرگذاشت. مطالعه و پژوهش در بيش از 300 منبع تاريخي و حديثي اهل سنت و نگارش کتاب در قالب داستان و با قلمي روان و جذاب در بيان فضائل مولي الموحدين علي عليه السلام از ويژگي‌هاي اين کتاب است. کتابي که هر داستانش فضائلي بي بديل از اسدالله الغالب نقل کرده و شور و شعف را مهمان دل عاشقان و محبان مولا علي عليه السلام مي‌کند.

همچنين «مسابقه غديرانه» با همکاري «مؤسسه کتاب رسان، انتشارات کتاب جمکران، خيريه زيارت و نشر جمال» در ايام غدير برگزار شده است. در اين مسابقه که با جايزه 20 ميليون توماني همراه است کتاب «مسيح اسلام» و «قهرمان غدير» محورهاي مسابقه غديرانه هستند.

علاقه مندان مي‌توانند با خريد کتاب با 30% تخفيف و دريافت کد شرکت در مسابقه، به سؤالات پاسخ داده و در مسابقه بزرگ غديرانه با جمعاً 20 ميليون تومان جايزه شرکت کنند.

علاقه‌مندان براي دريافت کتاب، کسب اطلاعات بيشتر و شرکت در مسابقه مي‌توانند به سايت کتاب جمکران به آدرس www.ketabejamkaran.ir مراجعه کنند.

کتاب , امام علي (ع) , غدير خم | عيد غدير خم ,  

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar