ايسنا/ کتابي بر اساس پادکست گفت‌وگوهاي «باراک اوباما» رئيس‌جمهور سابق ايالات متحده آمريکا و «بروس اسپرينگستين» خواننده آمريکايي منتشر مي‌شود.
 به نقل از نيويورک‌تايمز، انتشارات «کراون» اعلام کرد کتابي را با اقتباس از  پادکست «ياغي‌ها: متولد آمريکا» (Renegades: Born in the USA) که مجموعه‌اي از گفت‌وگوهاي «باراک اوباما» و «بروس اسپرينگستين» است منتشر خواهد کرد.

اين پادکست که در خلال آن «اوباما» و «اسپرينگستين» در مورد موضوعاتي همچون نژاد، پدر بودن، عدالت اجتماعي و هويت آمريکايي به گفت‌وگو پرداخته‌اند در «اسپاتيفاي» مخاطب‌هاي بسياري در سراسر جهان جذب کرد.

اکنون اين دو به نحوي نويسندگان کتابي خواهند بود که اکتبر امسال توسط انتشاران «کراون» منتشر خواهد شد. اين کتاب ۳۲۰ صفحه‌اي شامل‌ بيش از ۳۵۰ عکس و تصوير و آثاري همچون شعرهاي دست‌نوشته‌ «اسپرينگستين» نيز خواهد بود.

با توجه به اين‌که ارائه ايده‌هايي براي انتشار کتاب‌هاي پرفروش ادامه دارد، همکاري بين يک خواننده راک مشهور و رئيس‌جمهور سابق مي‌تواند تضمين‌کننده فروش باشد.

کتاب خاطرات «اسپرينگستين» در سال ۲۰۱۶ توسط «سايمون و شوستر» منتشر شد و در چند ماه نخست انتشار نزديک به نيم ميليون نسخه از آن به فروش رسيد.

از کتاب خاطرات «اوباما» که در سال ۲۰۲۰ با عنوان «سرزمين موعود» منتشر شد نيز در جهان ۸.۲ ميليون نسخه و حدود ۵ ميليون نسخه در آمريکاي شمالي به فروش رسيده است. 

«باراک اوباما» و «بروس اسپرينگستين» از سال ۲۰۰۸ با يکديگر آشنا شدند و «اسپرينگستين» در ژانويه ۲۰۱۷ در کاخ سفيد همزمان با روزهاي پاياني دوران رياست‌جمهوري «اوباما» اجرا داشت.

اين دو در پادکست بيشتر روايت‌گر داستان‌هاي شخصي درباره زندگي‌هاي‌شان بوده‌اند و چندان به مسائل سياسي نپرداخته‌اند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar