خبرگزاري کتاب ايران/رمان «همسري در طبقۀ بالا» نوشته ريچل هاوکينز، با ترجمه سحر قديمي از سوي نشر نون به کتاب‌فروشي‌ها راه يافت.
 
کتاب «همسري در طبقۀ بالا» نوشته ريچل هاوکينز، با ترجمه‌اي از سحر قديمي و به همت نشر نون در بازار کتاب منتشر شد. اين اثر که در ژانر وحشت و جنايي- معمايي نوشته شده است، براي نخستين‌بار در سال 2021 به چاپ رسيد.

در پشت جلد آمده است: «ريچل هاوکينز، رمان‌نويس آمريکايي، همراه خانواده‌اش در آلاباما زندگي مي‌کند و پيش از اينکه به نويسنده‌اي تمام‌وقت بدل شود معلم زبان انگليسي در دبيرستان بوده است. او با سري‌کتاب «هکس هال» خيلي زود به شهرت رسيد و به نويسنده‌اي موفق و پرفروش بدل گشت. «همسري در طبقۀ بالا» جديدترين اثر او است و در زماني کوتاه توانسته موفقيت‌هايي چشمگير به دست بياورد و در فهرست کتاب‌هاي پرفروش جا خوش کند.

جين، دختري بي‌خانمان و فقير در مواجهه‌اي کاملا اتفاقي با مرد رويايي‌اش از خانه‌اي اعياني در محله‌اي مرفه سر درمي‌آورد و وارد زندگي آدم‌هايي مي‌شود که هيچ شناختي از آنها ندارد، جايي‌که پشت درهاي بسته رازهايي عجيب و تکان‌دهنده وجود دارد.

ريچل هاوکينز با نيم‌نگاهي به جاودانه‌هاي ادبيات کلاسيک انگلستان، جين اير و ربه‌کا، داستاني رازآلود و نفس‌گير خلق مي‌کند که اهميت استفاده از ميراث ادبي کهن در رمان معاصر را به‌خوبي نشان مي‌دهد؛ داستاني پر از هيجان، جاه‌طلبي، عشق و البته جنايت!»

کتاب «همسري در طبقۀ بالا» نوشته ريچل هاوکينز، در 288 صفحه، به قيمت 85 هزار تومان، در قطع رقعي، جلد شوميز و با ترجمه سحر قديمي از سوي نشر نون به کتاب‌فروشي‌ها راه يافت.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar