مجله دیجی کالا/ این هفته می‌خواهیم کتابی را معرفی کنیم که از آینده آمده تا ما را برای آنچه در آینده اتفاق می‌افتد آماده کند؛ کتاب آینده‌ی نزدیک (The Inevitable) اثر کوین کلی که پیش‌بینی‌های دقیقی از آینده را با ما به اشتراک می‌گذارد.
این کتاب قصد دارد ما را برای تغییراتی که در انتظار داریم آماده و در طول مسیر با ما همراهی کند. با رشد سریع فناوری در ۳ دهه‌ی گذشته، تکنولوژی در قالب موبایل، لپ‌تاپ و اینترنت، تبدیل به عضو جدایی‌ناپذیر زندگی تک‌تک ما شده‌ است. کوین کلی ۱۲ روند بهبود را در قالب ۱۲ فصل در کتاب خود گنجانده و اعتقاد دارد هرگونه مقاومت یا تصمیم بر علیه این روندها منجر به شکست در آینده خواهد شد. این ۱۲ ویژگی را می‌توان در بسیاری ازتکنولوژی‌های فعلی هم دید، اما کوین کلی این نوید را می‌دهد که قرار است در آینده تمرکز بیشتری روی آ‌ن‌ها وجود داشته باشد.
برای مثال یک کار ساده مثل جست‌وجو در گوگل را در نظر بگیرید و نسخه‌ی قدیمی این موتور جست‌وجو را با نسخه‌ی امروزی آن مقایسه کنید. این موتور جست‌وجو مدام در حال «بهتر شدن» است، روندی که کوین کلی به عنوان اولین روند پیشرفت در کتاب خود به آن اشاره می‌کند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar