خبرگزاری کتاب ایران/در کنار حرفه بازیگری ریوز را این روزها در آمریکا با عنوان نویسنده مجموعه داستانی مصور با عنوان BRZRKR می‌شناسند که در حال تبدیل‌شدن به یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های تاریخ پیدایش این نوع کتاب‌هاست.
 
 به نقل از ای‌جی‌ان، کیانو ریوز هنرپیشه، تهیه‌کننده و موسیقی‌دان کانادایی است. او بیشتر برای بازی در نقش نئو در سه‌گانهٔ ماتریکس، فیلم سرعت، نقطه شکست، دراکولای برام استوکر، نقش تد لوگان در ماجراجویی بسیار عالی بیل و تد، وکیل‌مدافع شیطان، کنستانتین و جان ویک شناخته شده ‌است.
 
در کنار حرفه بازیگری ریوز را این روزها در آمریکا با عنوان نویسنده مجموعه داستانی مصور با عنوان BRZRKR می‌شناسند که در حال تبدیل‌شدن به یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های تاریخ پیدایش این نوع کتاب‌هاست. ریوز این داستان را با همکاری «مت کینت» و هنرمندی رون گارنی نوشته است و تا کنون بیش از 600هزار نسخه از آن فروش رفته است.
 
ماجرای اصلی داستان مربوط به ابرقهرمانی است که نمی‌تواند بمیرد و از زمان تولدش درگیر جنگ‌های متعددی بوده است. او در طول زمان‌های مختلفی به عنوان ماشین نابودکننده در بین همه نسل‌ها شناخته شده است و تا اینجای داستان 80هزار سال زندگی کرده است. دولت آمریکا سعی می‌کند آزمایش‌هایی روی او انجام دهد.
 
ریوز در جایی گفته بود که داستان‌پردازی این‌گونه شخصیت‌ها مثل خوردن مخلفات شام روی میز است. جلوی شما منوی بازی از تمام غذاها وجود دارد و باید از بین آنها انتخاب کنید.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar