خبرگزاری کتاب ایران/مارگارت اتوود نویسنده مشهور کانادایی سال 2022 با کتاب جدیدش با عنوان «سوالات آتشین» به قفسه‌های کتابفروشی بازمی‌گردد.
 
 به نقل از استار، مارگارت اتوود نویسنده مشهور کانادایی سال 2022 با کتاب جدیدش با عنوان «سوالات آتشین» به قفسه‌های کتابفروشی بازمی‌گردد. اتوود خالق رمان مشهور سرگذشت ندیمه جوایز ادبیات پرنسس آستوریاس و آرتور سی. کلارک را دریافت کرده ‌است و تا کنون پنج بار برای جایزه بوکر نامزد شده که از این میان یک بار برنده آن بوده ‌است. او همچنین یکی از بنیان‌گذاران بنیاد نویسندگان کانادا و سازمانی غیرانتفاعی برای تقویت جامعه نویسندگان این کشور است.
 
آخرین اثر مکتوب این نویسنده کانادایی در واقع مجموعه مقالات وی درباره مسائل روز دنیا محسوب می‌شود. مسئولان انتشارات پنگوئن ناشر این کتاب می‌گویند همان‌طور که از نام این کتاب پیداست، مجموعه‌ای از سوالات در زمینه‌های مختلف و واقعیت جوامع و فرهنگ‌های مختلف است.
 
پنجاه سوال و موضوع مطرح‌شده در این کتاب عقاید اتوود را درباره دنیای امروزی منعکس کرده است و اینکه تحقیقات او درباره نظام‌های مختلف دنیا چه می‌گویند. آزادی بیان، تغییرات آب و هوایی، تکنولوژی، توصیه به نسل جوان و ... همه سوالاتی است که اتوود در کتابش مطرح کرده است.
 
به گفته مسئولان انتشارات پنگوئن قرار است کتاب جدید اتوود در تاریخ اول ماه مارس سال 2022 میلادی روانه بازار کتاب شود. سال گذشته انتشارات پنگوئن مجموعه شعری از اتوود منتشر کرده بود.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar