آخرین خبر/ مثلاً فیگور مطالعه گرفته ام!.... خیلی تابلو است!
چه کار کنم آخه؟.... کتاب جدیدم با عنوان "حرف های تابلو" چند روزی است رسیده دستم و بالاخره باید یکجوری اطلاع رسانی کنم که مثلاً: ایهاالناس، آتیش زدم به مالم!
آهای ی ی ...... خانه دار و بچه دار..... زنبیل رو بردار و بیار!..... و از این تبلیغات کوچه بازاری سالم!
هیچ آدم عاقلی، کتاب خودش را نمی خواند؛ چون بیکار که نیست. باید کتاب بعدی اش را بنویسد‌. تازه، مگه هیچ آشپزی دستپخت خودش رو با حرص و ولع می خوره؟!... گاهی از همون بوی غذا سیر میشه. دیگه کار به سایر قضایا(غذایا!) نمی کشه!.....
***
این کتاب در ۴۰۰ صفحه و با قیمت ۱۱۰ هزار تومان از سوی انتشارات گویا وابسته به خانه فرهنگ و هنر گویا منتشر شده و روانه بازار کتاب شده است.
همچنان، بهترین راه تهیه کتاب، استفاده از اینترنت ضاله است و اینکه به سایت و صفحه ناشر مراجعه بفرمایید و در ادامه بفرمایید که گول خوردم و می خوام این کتاب رو خریداری نمایم. آنها با ثبت سفارش شما ترتیب ارسال کتاب را به آدرس پستی شما می دهند و شما در حالی که در این گرمای تابستانی، زیر کولر نشسته یا دراز کشیده اید، کتاب حاضر به دست شما و خانواده محترم می رسد.
راه دوم هم که خرید حضوری هست و مراجعه به کتابفروشی های سراسر کشور و حتی در تهران، مراجعه به فروشگاه انتشارات خانه فرهنگ و هنر گویا، واقع در حاشیه پل کریم خان زند، روبروی خیابان ایرانشهر. منبع اصلی کتاب، همینجاست. شما موفق شدید به معدنش بزنید!

برگرفته از rezarafie

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar