مهر/ رمان «ناخن‌ها در سال سوم می‌شکنند» نوشته مسلم آزادیان منتشر شد.

رمان «ناخن‌ها در سال سوم می‌شکنند» نوشته مسلم آزادیان توسط انتشارات سها در تیراژ ۵۰۰ نسخه منتشر شده است.

رمان «ناخن‌ها در سال سوم می‌شکنند»، در داستانی جذاب و گیرا، ریزبینانه به مسائل و مشکلات کارگری، چالش‌های محیط کار، تعارضات بین پرسنلی و تضادهای بین کارفرما و نیروی کار پرداخته است.

علاوه بر آن در این رمان و فراخور موقعیت و ماجراهای پیش آمده به تجارب و نکات آموزنده و سودمندی برای پرسنل و مدیرانِ جوان اشاره شده است. قطع به یقین هر کس که تجربه اشتغال در محیطی کاری را داشته و یا دارد می‌تواند خود و برخی از همکارانش را به جای یک یا حتی چند نفر از شخصیت‌های این رمان تصور نماید.

این رمان که درواقع سرگذشت همه ماست، گویای ناگفته‌های بسیاری است؛ رمانی که حمایت و اقبال عمومی نیروی کار را همراه خود داشته و هنوز به طور جدی وارد بازار نشده، صدای اعتراض کارفرمایان را درآورده است.

امین شخصیت اول رمانِ «ناخن‌ها در سال سوم می‌شکنند!» بعد از ماه‌ها تلاش برای یافتن شغل مناسب با حقوقِ مکفی، بخاطر تعلق خاطر به دختری که فرمِ استخدام را به او می‌دهد حاضر می‌شود با حقوقِ کم در هتلی مشغول به کار شود. او حالا بعد از چهار سال در حساس‌ترین روزهای زندگی شخصی و کاری خود قرار دارد و به تازگی با دختر مورد علاقه اش ازدواج کرده است.

امین علی رغم اینکه در طول سال‌های اشتغال در هتل با چالش‌ها و مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کرده اما با سختکوشی و درستکاری روز به روز پیشرفت نموده، خود را از لحاظ مالی و موقعیت شغلی ارتقا داده است، اما مشکلات امین خصوصاً اصطکاکِ بین او و جابر مدیر داخلیِ هتل هیچگاه پایان نمی‌پذیرد.

امین به طور ناگهانی و با خواندن متنِ پیامی عجیب اما تأمل برانگیز به خود آمده و متوجه دسیسه‌های جابر می‌شود و نهایتاً بخاطر اینکه نمی‌خواهد به سرنوشت «باکستر» در " مزرعه حیوانات " دچار شده و توسط خوک مزرعه به سلاخ فروخته شود، تصمیم سرنوشت سازی می‌گیرد….

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar