تسنیم/ انتشارات نیستان ۳ کتاب تاز از علی مودنی را روانه بازار نشر کرد،‌ ۳ کتابی که موذنی در آن به نوعی هم دغدغه‌های اجتماعی خود را بیان کرده و هم ادای دینی به حوزه تئاتر داشته است.

 انتشارات کتاب نیستان 3 کتاب داستانی تازه از علی موذنی را منتشر و روانه بازار نشر کرد،‌ «خوبی‌های خوبان»،‌ «جشن طلاق‌» و «تکنولوژی» عنوان این 3 کتاب است که اولی در قالب داستان بلند و دو مجموعه بعدی در قالب مجموعه داستان منشر شده‌اند.

علی مودنی نویسنده صاحب سبکی در اجتماعی‌نویسی است که دغدغه‌های بروز دارد و در داستان‌هایش شخصیت‌پردازی قابل توجهی از خود به نمایش می‌گذارد،‌ او به دلیل فعالیت در حوزه تئاتر و نمایشنامه‌نویسی صحنه‌ها و موقعیت‌های داستانی را به خوبی تصویر می‌کند.

موذنی در «تکنولوژی» به نوعی سیر کاری خود در داستان‌نویسی را به نمایش گذاشته است،‌ او در این مجموعه داستان‌هایی از خود در دهه 50 تا امروز را عرضه کرده است،‌ داستان‌های قدیمی که حالا با بازنویسی دوباره مجالی برای نشر پیدا کرده‌اند.


وی در «جشن طلاق» داستان‌های اجتماعی سال‌های اخیر خود را گردآورده است.


«خوبی‌های خوبان» اما داستان بلندی از موذنی است که حول محور ساخت یک نمایشنامه می‌چرخد،‌ علی موذنی دانش‌آموخته رشته ادبیات نمایشی است که از گذشته به تئاتر علاقه داشته است،‌ این داستان او را می‌توان نوعی ادای دین به نویسندگی‌، کارگردانی و بازیگری در رشته تئاتر دانست.  


انتشارات نیستان «جشن طلاق» را در 92 صفحه به قیمت 42 هزار تومان،‌ «تکنولوژی» را در 92 صفحه به قیمت 42 هزار تومان و «خوبی‌های خوبان» را در 160 صفحه به قیمت 73 هزار تومان منتشر و روانه بازار نشر کرده است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar