باشگاه خبرنگاران/ هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب باکو با حضور ایران آغاز به کار کرد.

در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب باکو، خانه کتاب و ادبیات ایران در غرفه‌ای به متراژ چهل متر مربع به معرفی بیش از سیصد عنوان کتاب شاخص در حوزه‌های ادبیات کودک و نوجوان، داستان، شعر، ایران‌شناسی، هنر و گردشگری می‌پردازد.  
 
 محمد میرکیانی نویسنده کتاب‌های «قصه ما مثل شد: صد و ده قصه مثل برای نوجوانان»، «روز تنهایی من: مجموعه قصه»، «قصه‌های شب چله» و... نیز در این دوره از نمایشگاه کتاب باکو حضور دارد و ضمن دیدار و گفت و گو با نویسندگان شاخص باکو به معرفی و بررسی ادبیات کودک در ایران می‌پردازد. 
 
 نمایش پنجاه عنوان کتاب به زبان ترکی در حوزه‌های شعر، داستان و کودک و نوجوان، رونمایی کتاب، دیدار و گفت‌‌وگو با ناشران، نویسندگان و فعالان فرهنگی باکو و... از دیگر برنامه‌های غرفه ایران در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب باکو است. 
 
یاسر احمدوند(معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) با دعوت وزارت فرهنگ آذربایجان در این کشور حضور دارد و همزمان از هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب باکو بازدید خواهد کرد. 
 
 هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب باکو از سیزدهم مهرماه آغاز شده و تا هفدهم مهر ماه ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت. ایران برای سومین سال متوالی در این نمایشگاه به معرفی آثار شاخص نویسندگان ایرانی می پردازد. 

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar