آخرین خبر/ مجموعه چند جلدی «لاکوود وشرکا» کتاب‌هایی جذاب برای نوجوانان هستند که دنیایی خاص را روایت می‌کنند و به‌خاطر ایده درخشان و شخصیت‌پردازی ممتاز  توانستند شهرتی جهانی کسب کنند. این مجموعه کتاب که جوایز جهانی را کسب کرده در کشورمان هم با همین عنوان بارها چاپ شده و محبوبیت بالایی دارد و داستانش درباره دنیایی عجیب است که طی آن ارواح و اجنه خطرناکی به لندن حمله کردند؛ اما فقط نوجوانان می‌توانند آن‌ها را ببینند، برای همین شرکت‌های شکار ارواح به نوجوانان برای مقابله با موجودات شرور ماورایی آموزش می‌دهند. در این بین سه نوجوان با استعداد تصمیم می‌گیرند اولین شرکت مبارزه با ارواح که توسط نوجوانان اداره می‌شود را تاسیس کنند، شرکت «لاکوود و شرکا». آن‌ها در اولین ماموریت به جن‌زده‌ترین خانه لندن می‌روند و در ادامه پی به رازهای تاریکی می‌برند که منشاء اتفاقات اخیر را روشن می‌کند. اگر هنوز کتاب را نخوانده‌اید سریالی با همین عنوان محصول 2023 تولید شده که به اثر درخشان جاناتان استراوود وفادار است و در مدت کوتاهی مخاطب زیادی هم جذب کرده است. سریال مثل کتاب و البته با نظر والدین براساس روحیات بچه‌ها می‌تواند برای بالای 14 ساله‌ها جذاب باشد. هرچند به‌دلیل ماهیت ماورایی بهتر است والدین درباره تماشای آن تصمیم بگیرند. (تماشای سریال با زیرنویس فارسی)

بد نیست مروری هم داشته باشیم بر جوایزی که جلد اول کتاب برنده شده: 

نامزد جایزه ادگار سال 2014

نامزد جایزه Inky سال 2014

نامزد جایزه بهترین داستان نوجوانان گودریدز سال 2013

جلدهای بعدی کتاب هم جوایز معتبری کسب کردند و فهرست بلندبالای این جوایز انگیزه مخاطب را برای تماشای سریال که براساس این مجموعه کتاب تقویت می‌کند. 

>>> تماشای سریال با زیرنویس فارسی

نکته 1: برای تماشای فیلم با اینترنت همراه نیازی به خرید اشتراک ندارید. (حجم مصرفی شما تمام بهاء می‌شود). فقط کافی است برای تماشای بهتر آخرین خبرتان را به روز کنید.  
نکته 2: اگر می‌خواهید با تلویزیون هوشمند فیلم تماشا کنید کافی‌ست اینترنت همراه را روی تلویزیون هات‌اسپات کنید و «آخرین خبر» را در مرورگرتان جست‌وجو کنید.
نکته 3: اگر هم از اینترنت خانگی استفاده می‌‌کنید می‌توانید با کمترین قیمت ممکن یک اشتراک بگیرید. در این حالت حجم اینترنت مصرفی شما نیم بهاء خواهد بود.
برای تماشای فیلم و سریال‌های بیشتر به بخش «سینما و چهره» آخرین خبر بروید. این پیشنهادها را هم از دست ندهید:


.

.

.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar