خبرگزاری کتاب ایران/ نمایش‌نامه «وقتی آن قدری که باید هم را زجر داده‌ایم» دوازده خرده روایت گرته‌برداری شده از کتاب «پاملا یا پاداش پاکدامنی»، رمان مشهور ادبیات کلاسیک اثر ساموئل ریچاردسون است که در قالب یه نمایش‌نامه 12 فصلی چاپ شده است.
 
 کتاب «وقتی آن قدری که باید هم را زجر داده‌ایم» نمایش‌نامه تازه‌ای از نشر حکمت کلمه است.

این نمایش‌نامه دوازده خرده روایت گرته‌برداری شده از کتاب «پاملا یا پاداش پاکدامنی»، رمان مشهور ادبیات کلاسیک اثر ساموئل ریچاردسون است که در قالب یه نمایش‌نامه 12 فصلی چاپ شده است.
پاملا قصه دختر خدمتکار کم‌سنی است به همین نام که بعد از مرگ مادرش می‌کوشد از خلال نامه‌ها و یادداشت‌های روزانه‌ای که همگی خطاب به والدین درگذشته‌اش نوشته می‌شوند، میان تربیت سفت و سخت و خواسته‌هایش آشتی‌ای برقرار کند.


این کتاب در 12 فصل، آدم دزدی، زن سعی می‌کند فرار کند، گیلاس پیش‌کشی، بوسه 1، مرد باش، خواستگاری (زنجیر)، حسادت (سرکشی مزرعه)، مرد فرمان را به دست می‌گیرد (زنگ دیکته)، خواب پاملا، بوسه 2، سرودی به افتخار عروس یا دختری که دلش پیش عروس است و وقت گردش که می‌شود تدوین شده است.
نمایش‌نامه «وقتی آن قدری که باید هم را زجر داده‌ایم» به قلم مارتین کریمپ و به همت نشر حکمت کلمه، در 120 صفحه در قطع جیبی و به قیمت 41.000 تومان چاپ شده است.
 

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar