آخرین خبر/ دکتر جولی اسمیت، با تکیه بر تجربه‌ی روان‌شناسی بالینی در طی سال‌ها، مهارت‌هایی را با شما در میان می‌گذارد که برای عبور از فراز و نشیب‌های زندگی نیاز دارید. چرا تابه‌حال کسی این‌ها را به من نگفته بود؟، همچون جعبه‌ابزاری مفید، راهنمایی ضروری برای بهبود و ارتقای سلامت روان شماست. توصیه‌های ساده اما تخصصی دکتر اسمیت و تکنیک‌های مقابله‌ای قدرتمندش به شما کمک می‌کند فارغ از مشکلات و مسائل زندگی، انعطاف‌پذیری خود را حفظ کنید.
مدیریت اضطراب، برخورد با انتقاد، مقابله با بدخلقی، ایجاد اعتماد به نفس، یافتن انگیزه، پرورش حس خودارزشمندی، بخشش خود و موارد بسیاری از این دست کشمکش‌هایی هستند که خیلی از ما سال‌هاست با آن‌ها دست و پنجه نرم می‌کنیم. این کتاب راهکارهای عملی مناسب و روش‌های اثبات‌شده‌‌‌ای را برای حل‌وفصل این مسائل به ما ارائه می‌دهد.
چرا تابه‌حال کسی این‌ها را به من نگفته بود؟ مرجعی عالی با راهکارهای عملی برای هرکسی است که به سلامت روان خویش اهمیت می‌دهد و همه، حتی بدون پیش‌زمینه‌ای از روان‌شناسی، کاملاً می‌توانند با آن ارتباط برقرار کنند.

از متن کتاب: در این کتاب هرآنچه در سال‌ها فعالیتم در رشته‌ی روان‌شناسی آموخته‌ام به‌تفکیک با شما درمیان می‌گذارم. این کتاب دربرگیرنده‌ی مهم‌ترین چیزهایی است که تاکنون یاد گرفته‌ام، چیزهایی که به خودم و مراجعانم کمک کرده به‌جای تقلا و دست‌وپا زدن میان احساسات راه درستی را پیش بگیریم.
خواندن این کتاب تضمین نمی‌کند که شما باقی عمرتان لبخندبه‌لب زندگی خواهید کرد؛ اما به شما یاد می‌دهد از کدام ابزار بهره بگیرید تا لبخندهایتان واقعی و از صمیم ‌قلب باشد.

چرا تابه‌حال کسی این‌ها را به من نگفته بود؟
دکتر جولی اسمیت
ترجمه‎ ی آرزو شنطیائی

نشر میلکان

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar