نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
خودرو

قیمت نهایی سه محصول نامی خودرو اعلام شد

منبع
آخرین خودرو
بروزرسانی
قیمت نهایی سه محصول نامی خودرو  اعلام شد

آخرین خودرو/ به تازگی و بر اساس اطلاعات تایید شده توسط شرکت واردکننده، قیمت نهایی محصولات نیسان نامی خودرو اعلام شده است.

شرکت نامی خودرو به عنوان یکی از واردکنندگان نیسان در دور جدید واردات به حساب می آید که قرار است سبد متنوعی از این خودرو را به بازار کشور عرضه کند. در عرضه جدید خودروهای وارداتی دو خودرو سیلفی مکس ادیشن و قشقایی توسط این شرکت عرضه می شود و به زودی نیسان کیکس هم به سامانه عرضه خودروهای وارداتی خواهد آمد. حالا قیمت نهایی هر سه مدل نامی خودرو مشخص شده است. در نظر داشته باشید قیمت قطعی در مبادی ورودی برای نیسان سیلفی مکس ادیشن ۱,۹۴۴,۰۸۰,۰۰۰ تومان و برای نیسان قشقایی ۲,۲۳۹,۱۶۰,۰۰۰ تومان در نظر گرفته شده بود و حالا قیمت نهایی مشخص شده است.

لیست قیمت نهایی محصولات نیسان نامی خودرو

ویدیوی معرفی و مشخصات نیسان قشقایی

نیسان قشقایی نامی خودرو از یک پیشرانه ۲ لیتری تنفس طبیعی بهره می برد که توان تولید ۱۵۱ اسب بخار قدرت و ۱۹۴ نیوتن متر گشتاور را دارد. توان تولید شده در این خودرو از طریق جعبه دنده CVT به چرخ های جلو منتقل می شود. محصول جدید نیسان در بازار ایران از سیستم های مک فرسون و مولتی لینک در محور های جلو وعقب خود بهره می برد که باعث می شود بتوان با آن سواری نرمی را تجربه کرد.

ویدیوی معرفی و مشخصات نیسان کیکس

نیروی محرکه نیسان کیکس نامی خودرو از یک پیشرانه ۱.۵ لیتری تنفس طبیعی تامین می شود. این پیشرانه می تواند حداکثر قدرت ۱۲۱ اسب بخار و گشتاور نهایی ۱۴۳ نیوتن متر را از طریق جعبه دنده اتوماتیک ۶ سرعته CVT X-TRONIC به چرخ های جلو منتقل کند. یکی از نقاط قوت کراس اوور کامپکت نیسان، مصرف سوخت به نسبت پایین این خودرو است. مصرف سوخت میانگین نیسان کیکس نامی خودرو به ازای هر صد کیلومتر تنها ۶.۵ لیتر است که عدد بسیار خوبی است.

ویدیوی معرفی و مشخصات نیسان سیلفی مکس ادیشن

نیسان سیلفی Max Edition برای به حرکت درآوردن خود به یک موتور سه سیلندر ۱.۲ لیتری تنفس طبیعی ۱۲ سوپاپ مجهز است که شاید این مورد شما را کمی ناامید کند. اما زود قضاوت نکنید! زیرا تامین‌کننده اصلی نیرو محرکه این خودرو یک موتور الکتریکی به قدرت ۱۳۶ اسب بخار و حداکثر گشتاور ۳۰۰ نیوتن متر است که می‌تواند محور چرخ‌های جلو را به کمک یک سیستم انتقال قدرت کاهنده E-CVT به محور جلو انتقال دهد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خودرو» بپیوندید
instagram.com/akharinkhodro.ir