نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
خودرو

شرایط فروش تویوتا معین خودرو برای مشتریان جدید اعلام شد

منبع
آخرین خودرو
بروزرسانی

آخرین خودرو/ با به روزرسانی سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی، شرایط فروش تویوتا معین خودرو برای مشتریان جدید اعلام شد.

سامانه یکپارچه خودرو های وارداتی از روز سه شنبه ۱۹ تیرماه آغاز شده و متقاضیان جدید خودرو های وارداتی می توانند تا تاریخ ۲۴ تیرماه، با ایجاد حساب وکالتی اقدام به ثبت درخواست خود کنند. در دور جدید عرضه خودرو های وارداتی شرکت ها و محصولات مختلفی به چشم می خورد. در این میان شرکت معین خودرو ایرانیان نیز با دستی پر در این دوره شرکت کرده و سه محصول خود را در این دوره عرضه کرده است. تویوتا کرولا ۱.۲ لیتر و تویوتا لوین در دو مدل هیبریدی و بنزینی از جمله این خودرو ها است. نکته قابل توجه در مورد محصولات معین خودرو این است که این محصولات دارای قیمت قطعی هستند و هزینه های جاری بالایی به آن اضافه نخواهد شد.

نکته دیگری که باید به آن توجه داشت این است که تویوتا لوین با پیشرانه ۱.۸ لیتری به دلیل بهره مندی از سیستم هیبرید تعرفه کمتری نسبت به نسخه های بنزینی تویوتا لوین و تویوتا کرولا داشته و به همین دلیل قیمت قطعی پایین تری نسبت به آنها دارد و در حال حاضر ارزان ترین محصولی است که شرکت معین خودر ایرانیان در این دوره عرضه می کند. در این میان تویوتا لوین با پیشرانه ۱.۲ لیتری توربوشارژ با اینکه مشخصات یکسانی نسبت به تویوتا کرولا ۱.۲ لیتری دارد، اما قیمت بالاتری نسبت به آن دارد و در حال حاضر گرانترین محصول معین خودرو در این دوره است.

با تمام این تفاسیر متاسفانه محصولات دیگر معین خودرو نظیر؛ هوندا وزل و تویوتا کرولا با پیشرانه ۱.۸ لیتری هیبریدی در این دوره عرضه نشده اما احتمال می رود در دوره های بعدی شاهد حضور این خودرو ها نیز باشیم.

جدول فروش تویوتا معین خودرو

ویدیوی معرفی تویوتا کرولا
 

به پیج اینستاگرامی «آخرین خودرو» بپیوندید
instagram.com/akharinkhodro.ir