باشگاه خبرنگاران/ خودرو رام ۱۵۰۰ TRX از ظاهري منحصر به فرد برخوردار است که رانندگي با آن هيجان انگيز و خارق العاده‌ است.
 سال گذشته، رام برنامه‌هاي خود را براي قرار دادن ۱۵۰۰ Rebel TRX در برخي مقاطع در سال ۲۰۲۰ تأييد کرد. اين مدل قرار بود در نمايشگاه خودروي ديترويت ۲۰۲۰ رونمايي شود، اما اين رويداد به دليل همه گير شدن کروناويروس لغو شده است.

در سال ۲۰۱۶، رام مفهوم Rebel TRX را نشان داد، يک طراحي که شامل Hellcat فوق العاده V۸ اخيراً معرفي شده و سيستم تعليق به روز شده است. اين شرکت از تأييد اينکه مي‌تواند رقيب فورد F-۱۵۰ Raptor  با الهام از اين مفهوم ساخته شود، متوقف شد، اما با اين وجود چهار سال بعد در اينجا شاهد افشاي مدل ۲۰۲۱ Ram ۱۵۰۰ TRX هستيم.

بر اساس وانت نيم تن فعلي شرکت، TRX يک ليست طولاني از به روزرساني‌هاي مکانيکي و آرايشي را دريافت مي‌کند که در نهايت رام را به رقيبي پر سرعت و قانوني مشروط به فورد رپتور بدون مشکل تبديل مي‌کند. فروش اين خودرو اوايل سال آينده با ۶۹۹۹۵ دلار شروع مي‌شود.

RAM 1500 TRX

رام TRX ۲۰۲۱ را "شکارچي آپيک جهان کاميون ها" مي‌نامد و با توجه به سختي‌هاي کاميون، استدلال با آن ابر دشوار است. Hellcat ۶.۲ ليتري V۸ FCA مي‌تواند بدنه روي بدنه  TRX حرکت کند، که داراي ۷۰۲ اسب بخار قدرت (۵۲۳ کيلووات) و ۶۵۰ پوند فوت (۸۸۱ نيوتون متر) در اين برنامه است. اين باعث مي‌شود که کم قدرت‌ترين عضو خانواده Hellcat باشد.

RAM 1500 TRX

رام در چهار سال پيش يک Hellcat را وارد نکرد تا اينکه آن را به بهترين شکل وارد کرد. مهندسين از قاب استاندارد وانت ۱۵۰۰ براي TRX استفاده و آن را با فولاد با استحکام بالاتر و ريل‌هاي ضخيم‌تر توليد کردند. اين شرکت ادعا مي‌کند که اين قاب بيش از ۲۵ درصد از پايه ۱۵۰۰ حمل مي‌کند و به TRX مقاومت و استحکام بيشتري مي‌بخشد.

RAM 1500 TRX

يک گيربکس هشت سرعته ZF با کارايي بالا، مشترک با Jeep Grand Cherokee Trackhawk، قدرت Hellcat را از طريق يک سيستم چهار چرخه پاره وقت به هر چهار چرخ منتقل مي‌کند.

 توليد رام ۱۵۰۰ TRX جديد با قيمت ۶۹.۹۹۵ دلار به علاوه هزينه مقصد ۱۶۹۵ دلار آغاز مي‌شود. اين شرکت همچنين ۷۰۲ واحدي محدود از TRX Launch Edition را ارائه مي‌دهد که کاملاً مجهز به چرخ‌هاي داراي مهره مجهز، بلندگو صوتي ۱۹ Harman Kardon، سقف پانوراما و رنگ منحصر به فرد Anvil Grey - يک نوار ورزشي سوار بر تختخواب است و تاير‌هاي يدکي که در اينجا مشاهده مي‌کنيد احتمالاً لوازم جانبي موپار هستند. اين خودرو احتمالاً گرانترين نوع رام ۱۵۰۰ پيشنهاد شده است.

RAM 1500 TRX

علاوه بر ۷۰۲ اسب بخار Hellcat V۸ و ۶۵۰ اسب بخار قدرت، رام TRX داراي يک هواي دوطرفه است که نيمي از آن از طريق يک هواي قوچ موجود در داخل مشبک و نيمي ديگر از طريق يک قلاب عملياتي بزرگ هود بهره مي‌برد. اين شرکت مي‌گويد که اين هيولا خارج از جاده فقط در ۴.۵ ثانيه و ۱۰۰ مايل در ساعت در ۱۰.۵ ثانيه مي‌تواند به ۶۰ مايل در ساعت برسد.

RAM 1500 TRX

اين لاستيک‌ها منحصراً براي رام TRX ساخته شده اند. لاستيک Goodyear Wrangler Territory که در زير وانت با کارايي بالا يافت مي‌شود عملکرد خارق العاده‌اي را در زمين‌هاي مرطوب، گرد و غبار و گل آلود ايجاد مي‌کند. اين لاستيک‌هاي ۱۳ اينچي همچنين بايد شناور زيادي را در ماسه و برف ايجاد کنند و به TRX کمک مي‌کند تا در غبار غوطه وري در آن باقي بماند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar