اسب بخار/ مک لارن جي تي ۲۰۲۰ (McLaren GT) در نماي عقب نيز با شکل متفاوتي از ديفيوزر و محل قرارگيري خروجي سيستم اگزوز روبرو مي شويم که اين نسخه از مک لارن را متعارف تر و نزديک تر به يک خودروي خياباني کرده است.
مک لارن در کاتالوگ فروش ۲۰۲۰ خود يک محصول جذاب در کلاس GT را قرار داده که برچسب قيمت ۲۵۰ هزار دلاري در حالت پايه را همراه دارد. تصاويري که براي اين مطلب استفاده شده مربوط به نسخه آپشن با قيمت ۳۰۰۷۵۰ دلار مي شود.

طراحي
مک لارن جي تي ۲۰۲۰ همچنان از زبان طراحي ثابت و اختصاصي اين کمپاني استفاده مي کند تا يک سوپر اسپرت زيبا پيش روي مخاطب قرار داشته باشد هر چند در مقايسه با نسخه هاي ديگر اين محصول جزئيات کمتري را همراه خود دارد و اين رويکرد باتوجه به کلاس جي تي براي آن تعريف شده است. ورودي هواي بسيار بزرگ روي فندر(گلگير) عقب يکي از ويژگي هاي متفاوت اين مدل است.

 
در نماي عقب نيز با شکل متفاوتي از ديفيوزر و محل قرارگيري خروجي سيستم اگزوز روبرو مي شويم که اين نسخه از مک لارن را متعارف تر و نزديک تر به يک خودروي خياباني کرده است.

 
رينگ هاي استاندارد مک لارن جي تي در محور جلو ۲۰ اينچي و در محور عقب ۲۱ اينچي انتخاب شده اند. پرداخت رينگ ها کيفيت بسيار بالايي دارد و طراحي پره اي(خورشيدي) آن نيز بسيار جذاب و چشمگير به نظر مي رسد.

کابين
داخل کابين در مقايسه با ساير نمونه هاي مک لارن ساده تر است! اينجا خبري از فرش فيبرکربن روي تمامي قسمت ها نيست که البته با توجه به کلاس جي تي همه چيز طبيعي به نظر مي رسد. استفاده از مواد اوليه باکيفيت، طراحي عمودي نمايشگر اصلي، نمايشگر ديجيتال نشانگر آمپر و پدال هاي استيل پشت فرماني، سيستم صوتي حرفه اي باورز اند ويلکينز و… از ويژگي هاي اين فضا است.

پيشرانه
به عنوان يک خودروي موتور وسط؛ مک لارن جي تي ۲۰۲۰ از نمونه ۴ ليتري توربوشارژ ۸ سيلندر با ۶۱۰ اسب بخار خروجي و ۴۵۳ پوند فوت گشتاور دارد. اين مجموعه با جعبه دنده ۷ سرعته دوکلاچه اتوماتيک هماهنگ شده و توان موتور به محور جلو هدايت مي شود.

آمار مصرف سوخت براي جي تي ۱۵۳۵ کيلوگرمي مک لارن در حالت ترکيبي برابر با ۱۱٫۹ ليتر(در ۱۰۰ کيلومتر) محاسبه شده است.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar