عصر ايران/ واگنير از منظر طول مدت توليد مقام سوم در تاريخ صنعت خودروي آمريکا را به خود اختصاص داده است اما طي 28 سالي که روي خط توليد قرار داشت کمترين تغييرات ظاهري را به خود ديد! 
جيپ واگنير يکي از شناخته شده ترين شاسي بلندهاي بازار ايران است! اين خودرو طي سال هاي 1963 تا 1991 روي خط توليد قرار داشت و مدل هاي قديمي تر آن همچنان در کشورمان مشاهده مي شوند البته با نام جيپ آهو يا آهو بيابان.

واگنير از منظر طول مدت توليد مقام سوم در تاريخ صنعت خودروي آمريکا را به خود اختصاص داده است اما طي 28 سالي که روي خط توليد قرار داشت کمترين تغييرات ظاهري را به خود ديد!

اخيرا تصاوير مربوط به يک نسخه خاص از اين خودرو با مدل 1989 در فضاي مجازي منتشر شده که قرار است به زودي وارد حراج شود. کيلومتر شمار واگنير مذکور عدد 84 هزار کيلومتر را نشان مي دهد که البته اهميت چنداني ندارد زيرا موتور استاندارد اين محصول با نمونه 707 اسب بخاري سوپرشارژ 8 سيلندر هِمي جايگزين شده است!

اين پيشرانه معروف روي گربه جهنمي داج پيش از اين ويژگي هاي خود را به نمايش گذاشته و اين بار داخل محفظه موتور يک شاسي بلند کلاسيک و باسابقه قرار گرفته است.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar