خودرو بانک/ شرکت توليد لاستيک بريجستون تصميم دارد تا محصولي جديد را به نام RE-71RS به بازار عرضه کند. اين لاستيک ويژه استفاده ترکيبي در خيابان و پيست مسابقه است. اين تاير نسبت به مدل‌هاي قبلي تاير بريجستون عمر مفيد بيشتري داشته و عملکرد بهتري را از خود به نمايش مي‌گذارد.

بنابر گفته‌هاي هيت بارکلي، مدير فروش لاستيک بريجستون ساخت اين تايرهاي نيمه صاف موجب مي‌شود تا راننده از نياز به داشتن دو مدل تاير جدا براي رانندگي روزمره و پيست مسابقه بي‌نياز شود. لاستيک بريجستون RE-71RS ترکيبي از دو مدل تاير اين شرکت با کدهاي RE003 و S007A است که هرکدام کاربري جداگانه‌اي دارند.

بهبودهاي لاستيک بريجستون RE-71RS
لاستيک بريجستون RE-71RS در مقايسه با محصولات قبل از خود، آج بزرگتري دارد، منطقه تماس آن نيز گسترده‌تر است و دو شيار عميق در سطح بالايي لاستيک نيز وظيفه زه کشي را برعهده دارند. علاوه برآن به علت فشار تماس يکنواخت لاستيک با سطوح، عمر اين لاستيک‌ها نسبت به مدل‌هاي قبلي پنج درصد افزايش يافته است.

مزاياي فوق که مربوط به مدل جديد لاستيک بريجستون مي‌شود، سبب شده تا سواري خودرو نرم‌تر از گذشته شود و بنابراين سر و صداي کمتري از حرکت خودرو بر سطح جاده يا خيابان ايجاد شود.

مطابق اعلام توليدکننده، لاستيک بريجستون RE-71RS در 27 سايز مختلف به توليد خواهد رسيد و مالکان خودروهايي با رينگ بين 15 الي 20 اينچ مي‌توانند از اين محصول جديد بهره‌مند شوند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar