خودرو بانک/ همانقدر که حفظ ايمني انسان ها در خودرو مهم است، حفظ ايمني حيوانات خانگي هم در خودرو مي تواند حائز اهميت باشد، اما بيشتر اوقات کمربندهاي ايمني معمولي آنان با يکسري معايب همراه هستند و آنطور که بايد نمي توانند ايمني حيوانات خانگي را در تصادفات تامين کند. حال براي حل اين مشکل Car Companion با همکاري شرکت Kickstarter که به پروژه هاي نوآورانه در زندگي بشري کمک کرده و از ايده هاي نوين و خلاقانه براي تحقق آنان استقبال مي کند، کمربندي را مخصوص حيوانات خانگي معرفي کرده است که مي تواند در تصادفات رانندگي براي حفظ ايمني آنان کمک کننده باشد.

کمربند ايمني اين بار براي حيوانات
با داشتن حق ثبت اختراع در انتظار تاييد، اين کمربندي ايمني کاملا امکان جمع شدن داشته و براي حيوانات خانگي دقيقا شبيه کمربندي عمل مي کند که براي انسان ها ساخته شده است. اين کمربند ايمني معضل اصلي کمربندهاي معمولي حيوانات خانگي، يعني شل بودن بيش از حد آنان را برطرف کرده و درست همانند کمربندهاي ايمني مورد استفاده در خودرو، مکانيزمي براي باز و بسته شدن دارد که در صورت کشيدن ناگهاني قفل مي شود و از پرتاب آنان جلوگيري مي کند. با نصب اين کمربند به صندلي هاي عقب مي توان ايمني حيوانات خانگي را بيش از پيش حفظ کرد.

اين وسيله 67 دلاري از يک گيره کمربند ايمني مرسوم و جهاني با امکان استفاده در هر خودرو، تسمه فوق العاده بادوام و همچنين يک قلاب فلزي از جنس فولاد ضدزنگ مقاوم ساخته شده تا اطمينان حاصل شود که در صورت وقفه ناگهاني يا برخورد، مي تواند مقابل هر نيرويي مقاوم باشد. بنابراين از نظر فني طراحي اين دستگاه به پنج قسمت حساس تقسيم مي شود که شامل تسمه بادوام همانند کمربندهاي ايمني استاندارد، گيره قفل کمربند با امکان استفاده بر روي هر خودرويي، قلاب فلزي از جنس فولاد ضد زنگ، دستگاه قفل اتوماتيک و همچنين شامل پوشش اصلي با امکان باز و بسته کردن مي شود که تميز کردن آن را آسان مي کند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar