خودرو بانک/ همه با برند سانگ يانگ آشنا هستيم و محصولات مختلف آن براي سال ها در کشور عرضه شده و کم و زياد شاهد حضور آنان در جاده ها هستيم.
يکي از مشهورترين توليد سانگ يانگ طي سال‌هاي اخير، سانگ يانگ کوراندو بوده است. اين شاسي‌بلند کوچک در چند نسل به بازار جهاني عرضه شده و در کشورمان نيز حضور دارد.

کيا اسپورتيج و هيونداي توسان دو مورد از رقباي هموطن سانگ يانگ کوراندو هستند که نسبت به کوراندو از مقبوليت بيشتري برخوردارند اما در مقابل کوراندو توانايي‌هاي آفرودي بيشتري را در خود جاي داده است.

حال امروز هزاران کيلومتر دورتر، کارشناسان km77 به سراغ يکي از محصولات جديد اين شرکت، يعني سانگ يانگ کوراندو 2019 رفته و پايداري و مانورپذيري آن را در تست گوزن مورد بررسي قرار مي دهند.
بدون شک تا الان آشنايي کافي با تست "موس" يا همان تست "گوزن" پيدا کرده‌ ايد و مي ‌دانيد که روند کار به چه صورت است. تستي که در آن شبيه ساز ورود ناگهاني گوزن و يا هر حيوان ديگري به داخل جاده شبيه سازي شده و عملکرد اتومبيل در مانوردهي و ثبات هنگام فرمان دادن ‌هاي ناگهاني مورد بررسي قرار مي ‌گيرد. حال باتوجه به فيلمي که در انتهاي مقاله قرار گرفته است، مي ‌توانيد شاهد عملکرد خودروي شاسي بلند سانگ يانگ کوراندو 2019 در تست گوزن با زيرنويس فارسي باشيد

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar