بازار/همراه مکانيک اولين شرکتي است که طرح فروش سفارشي را در ايران اجرا کرد. اين شرکت کار خود را از 7 سال پيش با ارائه خدمت کارشناسي خودرو در محل آغاز کرده تا به امروز که توانسته بزرگ‌ترين نمايشگاه خودروهاي کارشناسي شده در کشور را تاسيس کند. تجربه حاصل از شرکت در 150هزار معامله خودرويي تا به امروز به اين شرکت کمک کرده تا بتواند 99161 خودرو را براي صاحبانشان کاملا بدون هزينه بفروشد.

چطور 99161 خودرو با استفاده از طرح فروش سفارشي فروخته شدند؟

روش فروش خودرو سفارشي براي افرادي که به دليل مشغله زياد، فرصت کافي براي طي فرايند زمان‌بر فروش خودرو از آگهي کردن خودرو گرفته تا پاسخگويي به تماس‌هاي متعدد و جلسات بازديد از خودرو را ندارند، بسيار با اهميت است. در اين روش فروشندگان قادر خواهند بود که به صورت بدون هزينه و فقط با 1 تماس تلفني خودرو خود را بفروشند.

براي فروش سفارشي خودرو کافيست وارد اين صفحه ثبت سفارش فروش در سايت همراه مکانيک شويد:

1- بعد از ثبت سفارش، کارشناسان شرکت با شما تماس گرفته و هماهنگي جهت بازديد از خودرو و انجام کارشناسي خودرو انجام مي‌شود.

2- کارشناس اول همراه مکانيک در محل مدنظر مالک حاضر شده، خودرو را از نظر فني، بدنه و آپشن‌ها به صورت کامل کارشناسي کرده و اطلاعات دقيق خودرو و مالک را ثبت مي‌کند. در اين مرحله يک گزارش کامل کارشناسي از خودرو شما تهيه مي‌شود.

3- قيمت‌گذاري دقيق خودرو بر اساس گزارش کارشناسي و قيمت روز بازار انجام شده و به مالک پيشنهاد مي‌شود تا در نهايت فروشنده بتواند قيمت خودرو را منصفانه تعيين کند.

4- آگهي فروش خودرو در تمام کانال‌هاي دسترسي به خريداران از جمله نمايشگاه آنلاين خودروهاي کارشناسي شده همراه مکانيک منتشر مي‌شود. خودرو شما در اين نمايشگاه روزانه به 200هزار بازديدکننده سايت و اپليکيشن نمايش داده خواهد شد.

5- يک مشاور فروش حرفه‌اي به خودرو شما اختصاص داده شده که به تمام تماس‌ها پاسخ مي‌دهد، با خريداران هماهنگ مي‌کند و فقط خريداران واقعي را براي بازديد از خودرو مي‌فرستد.

6- در صورت پسند خريدار و رضايت مالک، کارشناسي دوم خودرو براي اطمينان خريدار از سلامت خودرو انجام مي‌شود. بابت همين گزارش يک ضمانت کارشناسي با پرداخت خسارت تا 7 روز به خريدار خودرو داده خواهد شد.

7- در نهايت يک کارشناس حقوقي از طرف شرکت اعزام شده تا قولنامه را با رعايت تمام مسائل حقوقي در محل خودرو بنويسد. براي بعضي از خودروها امکان تعويض پلاک توسط همراه مکانيک نيز وجود دارد تا مالک حتي براي تعويض پلاک هم از منزل خود خارج نشود.

اگر هنوز سفارش فروش خودرو خود را ثبت نکرده‌ايد، همين الان وارد لينک hamrah-mechanic.com/car-sell شويد و درخواست خود را ثبت کنيد.در ويدئو زير مي‌توانيد با تيم کارشناسي همراه مکانيک و طرح فروش سفارشي بيشتر آشنا شويد. ضمنا اين طرح در حال حاضر در تهران، کرج، اصفهان، مشهد، تبريز و شيراز اجرا مي‌شود اما به زودي در تمام مراکز استان‌ها فعال خواهد شد.

 

با همراه مکانيک مطمئن بخريد، آسان بفروشيد