ايران جيب/ رئيس شوراي رقابت در خصوص علت افزايش قيمت دناپلاس توربوشارژ اتوماتيک توضيحاتي ارائه داد.
رضا شيوا رئيس شوراي رقابت در خصوص علت گراني دنا پلاس توربوشارژ اتوماتيک گفت: دنا پلاس با دنا پلاس توربوشارژ اتوماتيک تفاوت زيادي دارد و اصلي ترين علت گراني اين خودرو همين عامل است.

رئيس شوراي رقابت تشريح کرد: خودروهايي که در حال حاضر تحويل خريداران داده شده با خودروهايي که در گذشته افراد ثبت نام کرده اند متفاوت است. خودرو دنا پلاس که افراد در زمان ثبت نام انتخاب کرده اند داراي آپشن هاي دنا پلاس توربو شارژ اتوماتيک نبود و تغييرات زيادي روي آن انجام شده است.

اين مقام مسئول ادامه داد: شوراي رقابت مصوب کرد که حسابرس و بازرس قانوني که وابسته به وزارت اقتصاد و دارايي است، تاييد کند که آيا به خودرو دنا پلاس توربو اتوماتيک قطعاتي اضافه شده و آن قطعات چه بوده است؟ که منجر شده نام خودرو به دنا پلاس توربو شارژ اتوماتيک تغيير پيدا کند که اين کار توسط بازرس انجام شد.

شيوا با تاکيد بر اينکه  قيمت دناپلاس توربوشارژ اتوماتيک با تاييد بازرس و حسابرس قانوني تعيين شد و مورد تاييد قرار گرفت، گفت: پس از اينکه مشخص شد چه قطعاتي به دنا پلاس توربو اتوماتيک اضافه شده است، شورا رقابت قبول کرد که قيمت اين خودرو افزايش پيدا کند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar