نماد آخرین خبر

جزئیات خودروی جدید بازار ایران اعلام شد

منبع
عصر ايران
بروزرسانی

عصر ايران/ با توجه به انتشار کاتالوگ اين خودرو به نظر مي رسد که «جک T8» مراحل تست و آزمايش هاي ميداني را به پايان رسانده و لذا شرکت کرمان موتور به زودي فروش اين خودرو را آغاز مي کند. 
شرکت کرمان موتور کاتالوگ  اوليه و مشخصات فني «جک T8» را منتشرکرد.
اين پيکاپ دو ديفرانسيل که بناست با نام «KMC T8» وارد بازار کشور شود مجهز به پيشرانه دو ليتري توربو شارژ است که توان توليد ۱۸۸  اسب بخار را دارد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده در کاتالوگ «جک T8»، تنظيم الکتريکي وضعيت ديفرانسيل، تريم داخلي چرم، سنسور پارک و دوربين عقب، نمايشگر لمسي، استارت دکمه اي، سنسور باد لاستيک ها، سيستم کنترل پايداري، استارت دکمه اي، ديفرانسيل هوشمند عقب، سنسور نور، چراغ روشنايي روز، آيينه هاي برقي داراي گرمکن و صندلي با قابليت تنظيم در 6 جهت از جمله ويژگي هاي اولين پيکاپ دو ديفرانسيل کرمان موتور خواهد بود.

گيربکس مورد استفاده در اين خودرو نيز از نوع 6 سرعته دستي است که نيروي پيشرانه را به چرخ ها منتقل مي کند.
از منظر ابعاد اين محصول برابر با 5325 ميليمتر در طول، 1880 ميليمتر در عرض و 1830 ميليمتر در ارتفاع توسعه يافته است.

فاصله بين محورهاي آن نيز برابر با 3090 ميليمتر است. عدد مربوط به فاصله محورها و توسعه آن چند کد مهم را در اختيار مخاطب قرار مي دهد: اول آنکه اين محصول فضاي مناسبي را در کابين پيش روي سرنشين قرار مي دهد و ديگر آنکه ثبات و پايداري روي جاده در راستاي رانندگي باکيفيت را تضمين مي کند.

در داخل خودرو نيز قسمت هاي زيادي از جزئيات داخلي از مواد داراي بافت نرم توليد شده اند و صندلي ها نيز روکش چرمي دارند.

استراحتگاه دست راننده، کنسول دو بخشي هماهنگ با رنگ تريم، نگهدارنده ليوان، استارت دکمه اي، نمايشگر ديجيتال بين نشانگرهاي آمپر، بلوتوث، نمايشگر لمسي اصلي ويژه تنظيمات سيستم سرگرمي، تهويه اتوماتيک و ... از جمله امکانات کابين است.

با توجه به انتشار کاتالوگ اين خودرو به نظر مي رسد که «جک T8» مراحل تست و آزمايش هاي ميداني را به پايان رسانده و لذا شرکت کرمان موتور به زودي فروش اين خودرو را آغاز مي کند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره