نماد آخرین خبر

انتشار تصاویر نسخه شوتینگ بریک رولزرویس Wraith

منبع
اسب بخار
بروزرسانی

اسب بخار/ پس از انتشار تصاوير جاسوسي از نسخه «شوتينگ بريک رولزرويس Wraith» حالا تصوير اين خودرو بدون پوشش استتاري در يک اکانت در اينستاگرام منتشر شده است.

در مقايسه با نسخه کوپه Wraith، اصلاحاتي را در طراحي سقف نمونه شوتينگ بريک اين خودرو مي بينيم که اين خودروي دودر را به يک شوتينگ بريک تجملاتي تبديل مي کند. تغييرات در سقف باعث شده در طراحي شيشه هاي کناري هم تغيير داشته باشيم و اين شيشه ها طراحي منحني تري به خود بگيرند تا ظاهري هاچ بک در عقب اين خودرو به وجود آيد. به غير از تغييرات در شيب سقف و دادن فرم کلي شوتينگ بريک به اين خودرو، ظاهر اين نسخه از رولزرويس دقيقاً مشابه مدل “Wraith” است و همان طراحي را در چراغ ها و جلوپنجره مي بينيم.

احتمال مي رود نسخه شوتينگ بريک رولزرويس Wraith با همان موتور ۶٫۶ ليتري V12 توليد شود که توان توليد ۶۲۵ اسب بخار قدرت و ۸۲۰ نيوتن متر گشتاور را دارد و قدرت از طريق جعبه دنده ۸ سرعته اتوماتيک به چرخ ها منتقل خواهد شد.

در مقايسه با تصاوير جاسوسي‌اي که پيش تر منتشر شده بود، تغييراتي را در طراحي مي بينيم. براي مثال، در حاشيه چراغ هاي عقب نواري کرومي رنگ ديده مي شود که در نمونه اي که قبل تر عکس برداري شده بود اين نوار وجود نداشت. همچنين محل قرارگيري اگزوزها هم در اين نمونه تغيير کرده و به گوشه سپر رفته است.

هنوز مشخص نيست نسخه شوتينگ بريک رولزرويس Wraith چه زمان رونمايي مي شود و بيش تر توجهات در حال حاضر متمرکز بر رونمايي چند روز آينده نسخه «گوست» جديد است. احتمال داده مي شود که نمونه عکاسي شده متعلق به يکي از مشتريان ثروتمند اين کمپاني باشد که به صورت سفارشي توليد شده است، چراکه احتمالاً تقاضاي زيادي براي خودروي فوق لوکسي مثل رولزرويس در اين کلاس وجود نخواهد داشت و به نظر نمي رسد توليد اين خودرو در خط توليد «رولزرويس» (با توليد محدود و زمان بر) به صورت جدي دنبال شود.

در سال ۲۰۱۳ بود که کمپاني از کوپه جديد خود با نام Wraith رونمايي کرد. اين مدل به احترام Wraith اصلي، که از سال ۱۹۳۸ تا ۱۹۳۹ توليد مي‌شد، نام گذاري شد. موتور ۱۲ سيلندر خورجيني ۶٫۶ ليتري با جعبه دنده  8 سرعته اتوماتيک اين غول زيباي انگليسي را در عرض ۴٫۶ ثانيه به سرعت ۱۰۰ کيلومتر بر ساعت مي‌رساند، پس اين خودرو سريع ترين عضو خانواده لوکس رولزرويس است و انتظار مي رود عملکرد فني خوبي را در نمونه شوتينگ بريک هم داشته باشيم.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره