نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
خودرو

حضور مرسدس بنز 7.7 میلیارد تومانی مدل 2018 در مزایده ایران خودرو!

منبع
خودرو بانک
بروزرسانی

خودرو بانک/ همانطورکه مي دانيد هر چند وقت مزايده هايي در خودروسازي هاي داخلي از جمله ايران خودرو صورت مي گيرد و خودروهايي که در روند توليد به مشکلاتي برخورده اند و امکان فروش آنها به صورت صفر کيلومتر و سالم وجود ندارد، در معرض ديد عموم قرار گرفته و با توجه به مشکلات هر خودرو (مثلاً وجود خط و خطوط روي بدنه يا مشکل فني)، هر خودرو با قيمتي کمتر به صورت يک مزايده عمومي فروخته مي شود.

اما امروز و در مزايده عمومي شماره 9907 که توسط ايران خودرو برگزار شد، حضور يک مرسدس بنز E200 جديد مدل 2018 بسيار عجيب بود. اين خودرو که احتمالاً توسط شرکت ستاره ايران وارد شده، به دليل مشکلاتي که دقيقاً اعلام نشده در اين مزايده شرکت کرده است. نکته جالب قيمت پايه اين خودرو در اين مزايده است که 7.7 ميليارد اعلام شده، قيمتي که نزديک به قيمت نسخه هاي صفر کيلومتر سالم اين خودرو در بازار است و بايد ديد آيا کسي واقعاً ريسک پذيرفتن پرداخت چنين مبلغي براي خريد يک E200 آن هم بدون دانستن مشکلات دقيق را مي کند يا خير.

خريد چنين خودرويي آن هم با مبلغ بسيار بالاي ذکر شده، مستلزم انجام تست هاي دقيق روي بدنه و موتور خودرو است و شايد حضور آن در چنين مکاني براي هر خريداري بدون انجام تست هاي فني و دقيق، کار پرريسکي باشد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره