نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
خودرو

قیمت کدام خودروی داخلی میلیاردی شد؟

منبع
خبرآنلاين
بروزرسانی
قیمت کدام خودروی داخلی میلیاردی شد؟

خبرآنلاين/ برخي از روايتگران بازار خودرو معتقدند روند صعودي قيمت ها در بازار سکه و ارز باعث شده تا هيچ‌کس حاضر به خريد خودرو آن هم با قيمت‌هاي نجومي نباشد.
در حال حاضر قيمت انواع خودروها به صورت سليقه‌اي در آگهي‌ها و توسط دلالان اعلام مي‌شود؛ به نحوي که اختلاف قيمت‌ها براي محصولات وارداتي از يک آگهي به آگهي ديگر ۳۰۰ تا ۴۰۰ ميليون تومان متفاوت است.

در محصولات داخلي هم اختلاف قيمت‌ها در آگهي‌ها از ۱۰ تا ۲۰ ميليون تومان است. در اين شرايط مصرف‌کننده در بازار سرگردان بوده و نمي‌داند کدام قيمت منطقي و کدام قيمت صوري است.

مشاهدات ميداني از قيمت‌ها در بازار خودرو نشان مي‌دهد که قيمت پرايد ۱۱۱ در بازار ۱۳۱ ميليون تومان، پرايد ۱۳۱ در حدود ۱۱۴ ميليون و ۵۰۰ هزار تومان، پرايد ۱۳۲ در حدود ۱۱۸ ميليون تومان است.


در گروه محصولات پژو در روزهاي گذشته شاهد هستيم که پژو۲۰۰۸ قيمتي ميلياردي و در حدود يک ميليارد و ۱۴۵ ميليون تومان را پيدا کرده است. پژو۲۰۶ تيپ دو نيز در بازار با قيمت ۲۲۰ ميليون تومان، پژو۲۰۶تيپ پنج ۲۷۳ ميليون تومان، پژو۲۰۷ اتومات ۴۲۳ ميليون تومان، پژو۲۰۷ دنده‌اي ۴۲۴ ميليون تومان، پژو۴۰۵ GLX دوگانه‌سوز ۲۲۰ ميليون تومان، پژو۴۰۵ GLX بنزيني ۲۰۰ ميليون تومان و پژوپارس اتوماتيک ۳۷۱ ميليون تومان ديده مي‌شود.

در اين ميان، در بازار خودرو تيبا هاچ‌بک اي‌ايکس ۱۵۱ ميليون تومان، تيبا هاچ‌بک پلاس ۱۵۶ ميليون تومان، دنا معمولي ۳۱۵ ميليون تومان، دناپلاس دنده‌اي توربو ۴۳۸ ميليون تومان و رانا ال‌ايکس ۲۳۰ ميليون تومان قيمت دارد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره