نماد آخرین خبر

امکانات خودرو شاهین مشخص شد

منبع
پرشين خودرو
بروزرسانی
امکانات خودرو شاهین مشخص شد

پرشين خودرو/ گروه خودروسازي سايپا در يک اينفوگرافي، امکانات تعبيه شده در خودروي سدان شاهين را اعلام کرد.
 
با نزديک شدن به موعد تحويل سدان سايپا شاهين به خريداران اين خودرو، سايپا امکانات تاييد شده اين خودرو را اعلام کرد.

پيش از اين کاتالوگ سايپا شاهين با دو تيپ S و G بر روي وبسايت اين شرکت قرار گرفت و بسياري از مشتريان فکر مي کردند که بايد به صورت اجباري، اين خودرو را در تيپ پايه (يعني S) تحويل بگيرند.


چند روز پس از انتشار کاتالوگ شاهين S و شاهين G، قائم مقام مديرعامل سايپا در امور فروش و خدمات پس از فروش در جمع رسانه ها اعلام کرد که با توجه به سياست گذاري هاي اين شرکت، خودروها با تيپ هاي مختلف توليد خواهند شد.

مجيد باقري گفت: حواله داران شاهين مي توانند با توجه به سليقه خود در هنگام تکميل وجه، نسخه S و يا G را انتخاب کنند و در عمل اجباري براي تحويل نسخه پايه وجود ندارد.

با توجه به اينفوگرافي جديد سايپا شاهين، امکاناتي نظير کيسه هواي راننده و سرنشين، ترمزهاي ديسکي جلو و عقب با سامانه هاي ABS، EBD و BAS، سنسور فشار باد لاستيک (TPMS)، استارت دکمه اي، تهويه مطبوع اتوماتيک، دوربين و سنسور پارک عقب، سانروف، دما سنج محيط، کنترل سيستم صوتي از روي فرمان، چراغ مشايعت تا منزل، استاندارد صندلي هاي ايزوفيکس، چراغ روشنايي روز، سنسور نور، نشان تعويض دنده GSI، فرمان کمکي برقي EPS،نمايشگر ۷ اينچي لمسي، رهياب ماهواره اي، بلوتوث و رينگ آلومينيومي ۱۵ اينچي در اين خودرو قطعي شده است.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره