پرشین خودرو/ جانشین رئیس پلیس راهور تهران خبر داد:معاینه فنی‌ خودرو‌هایی که در تعطیلی دو هفته‌ای به پایان می‌ رسد همچنان معتبر و قانونی است.
 

سردار سیدتیمور حسینی جانشین رئیس پلیس راهور تهران، با اعلام این خبر گفت: برای خودرو‌هایی که در تعطیلی پیش رو مهلت معاینه فنی شان تمام می‌شود، قطعا تعطیلی را لحاظ خواهیم کرد؛ به منظور تمدید اعتبار این خودرو‌ها پیش بینی‌های لازم انجام شده است و از این بابت جای نگرانی نیست.


بیمه نامه‌ها؛ غیرحضوری صادر می‌شود

وی درباره بیمه‌های تمام شده در این مدت هم توضیح داد: با توجه به نرم افزار‌هایی که تمدید بیمه خودرو را انجام می‌دهند و این امکان را فراهم می‌کنند که به صورت غیرحضوری صدور بیمه انجام شود، لذا بی توجهی به تمدید بیمه در این دو هفته پذیرفتنی نیست.

سردار حسینی ادامه داد: چنانچه در این دو هفته کسی تصادف کند و خسارتی به بار بیاورد، نمی‌شود مسئولیتی را پذیرفت که این فرد بیمه اش را تمدید نکرده است.

وی به تعطیلی مراکز پرتجمع تعویض پلاک در این دو هفته هم اشاره کرد و گفت: یکی از مراکزی که به واسطه پیش بینی‌ها فعالیتشان متوقف خواهد شد مراکز تعویض پلاک است. اما بعد از تعطیلات قرار است با برنامه ریزی و قابلیتی که برای نوبت دهی اینترنتی ایجاد شده است بتوانیم در سه یا چهار روز آن عقب ماندگی دو هفته‌ای را جبران کنیم.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar