عصر ايران/ انويژن به عنوان يکي از پرطرفدارترين کراس اوورهاي آمريکايي با ظاهري جديد و جذاب تر از قبل روي خروجي رسانه هاي خودرويي قرار گرفت که البته تصاوير مرتبط در کلاس استوديويي ارائه شدند.

هم اکنون تصاوير واقعي اين کراس اوور منتشر شده که در ادامه مشاهده خواهيد کرد.

در قسمت دماغه چراغ هاي اصلي با طراحي خطي و ترکيبي از ال ايي ديي و هالوژن ظاهري مرموز براي انويژن ايجاد کرده اند. گريل(جلوپنجره) کرومي با لوگوي بزرگ بيوک در مرکز و در نهايت بامپر يکپارچه و مجددا عناصر کرومي  ترکيب بسيار مناسبي را پيش روي مخاطب قرار مي دهد.

رينگ هاي آلومينيومي با توجه به آپشن در اندازه هاي 18 تا 20 اينچي ارائه مي شوند. فضاي داخل کابين از مواد اوليه بسيار باکيفيت شکل گرفته است. چرم سوزني براي پوشش صندلي ها حس يک کراس اوور لوکس را انتقال مي دهد. فناورانه هاي کابين نيز مانند نمايشگر 10.2 اينچي لمسي با پشتيباني از الکساي آمازون، اپل کارپلي و اندرويد اوتو جلب نظر مي کند. شارژ بي سيم، نمايشگر هدآپ و سانروف بزرگ بخش ديگري از ويژگي هاي اين محيط است.

در بخش ايمني نيز امکاناتي مانند ترمز اضطراري با تشخيص عابر، هشدار خروج از خط و دستيار حفظ خودرو بين خطوط، سنسورهاي هشدار برخورد جلو و عقب، نوربالاي تطبيقي، دستيار پارک عقب، دوربين 360 درجه و کروز کنترل تطبيقي قابل اشاره هستند که البته آپشن عامل اثرگذار در فعال سازي اين موارد است.

در بخش پيشرانه از موتور 2 ليتري توربوشارژ 4 سيلندر با 228 اسب بخار خروجي و گشتاور 258 پوندفوت استفاده شده است. اين مجموعه با جعبه دنده 9 سرعته اتوماتيک هماهنگ مي شود که با محور جلو در ارتباط است اما سامانه تمام چرخ محرک نيز به عنوان آپشن قابل انتخاب است.

اين محصول با قيمت پايه 32995 دلار عرضه مي شود و در بالاترين آپشن به 41395 دلار مي رسد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar