پدال/ اولین تصاویر جاسوسی از پیکاپ آیندهٔ جی‌ام‌سی هامر EV منتشر شده که اولین نمای واقعی از این پیکاپ الکتریکی را نشان می‌دهد. این هامر الکتریکی در جاده‌های عمومی در حال حمل توسط یک خودروبر دیده شده است. همچنین برخی از تصاویر نیز پیکاپ هامر را روی جاده و در کنار دیگر خودروها نشان می‌دهند که این دید بهتری از اندازهٔ خودرو در بین ترافیک معمول را در اختیار ما قرار می‌دهد. در تعدادی از تصاویر نیز پیکاپ هامر روی خودروبر بزرگ‌تری پشت یک سیلورادوی فیس‌لیفت استتار شده دیده می‌شود.

همان‌طور که انتظار می‌رود، در همهٔ این تصاویر هامر EV مثل یک غول بزرگ به نظر می‌رسد. به‌عنوان‌مثال، خودرویی که این پیکاپ را حمل می‌کند یعنی سیلورادو ۴۵۰۰HD که به‌خودی‌خود پیکاپ بسیار بزرگی است، در مقایسه با هامر باریک‌تر به نظر می‌رسد. این نمونهٔ آزمایشی پیکاپ هامر اما در ظاهر با نمونه‌ای که قبلاً در تصاویر رسمی دیده‌ایم تفاوت‌هایی دارد. یکی از این تفاوت‌ها آینه‌های جانبی است که در مقایسه با نمونهٔ نمایشی ظریف‌تر به نظر می‌رسند.
 

داخل هامر EV آزمایشی همچنان زیر پوشش‌ها پنهان شده است اما عکاسان توانسته‌اند چند عکس مبهم از داشبورد خودرو بگیرند که نمای مشابهی با داخل نمونهٔ نمایشی را با صفحه آمپر دیجیتالی ۱۲.۳ اینچی و صفحه‌نمایش اطلاعاتی-سرگرمی ۱۳.۴ اینچی نشان می‌دهد. جی‌ام‌سی در ابتدا هامر EV را در نسخهٔ تولید محدود «ادیشن وان» به بازار عرضه می‌کند. این مدل به سه موتور الکتریکی مجهز است که مجموعاً ۱۰۰۰ اسب بخار قدرت دارند و توسط ۲۴ ماژول باطری اولتیوم تغذیه می‌شوند. طبق تخمین جنرال موتورز، هامر EV ادیشن وان با هر بار شارژ می‌تواند بیش از ۵۶۰ کیلومتر را طی کند.


 
این پیکاپ الکتریکی قابلیت شارژ با سریع‌ترین شارژرهای صنعت خودروسازی را خواهد داشت. این شارژرهای ۳۵۰ کیلوواتی می‌توانند ظرف ۱۰ دقیقه ۱۶۰ کیلومتر به بُرد خودرو اضافه کنند. علاوه بر این، باطری‌های اولتیوم نیز توانایی منحصربه‌فرد تغییر از ۴۰۰ ولت به ۸۰۰ ولت را دارند. پیش‌بینی می‌شود تولید جی‌ام‌سی هامر EV در پاییز آینده آغاز شده و سپس به دنبال آن نسخهٔ اس‌یووی هم راهی خط تولید گردد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar