باشگاه خبرنگاران/ نائب رئيس اتحاديه نمايشگاه داران خودرو گفت: پژو ۲۰۶ تيپ ۲ با مدل ۱۴۰۰ به بازار عرضه شده است.  
 

نعمت الله کاشاني نسب نائب رئيس اتحاديه نمايشگاه داران خودرو با اشاره به آخرين وضعيت بازار خودرو ،گفت: بازار اين روزها روال عادي خود را دارد و تب و تابي در آن ديده نمي شود. خريد و فروش ماشين هاي ايراني انجام مي شود اما ماشين هاي خارجي معامله نمي شود.

او بيان کرد: فقط مصرف کنندگان در بازار خودرو حضور دارند و دلالي در بازار وجود ندارد. به جرات مي توان گفت، اين روز‌ها خريد و فروش‌ها در حداقل خودش است و  به ‌جز افرادي که خريدار واقعي خودرو هستند هيچ مراجعه‌اي به بازار انجام نمي‌شود.

کاشاني نسب با بيان اينکه در دو هفته اخير نرخ دلار تا کانال ۲۳ هزار تومان هم پايين آمد، اما پس از آن دوباره بالا رفت و اين روز‌ها در بين کانال ۲۴ تا ۲۵ هزار تومان در نوسان است، گفت: هرچند کاهش قيمت دلار اميد‌ها به کاهش قيمت‌ها را در بين خريداران افزايش داد و قيمت خودرو در پي آن در حد يکي دو ميليون تومان کاهش يافت، اما چند روزي است که قيمت‌ها مجدد به سر جاي سابق خود بازگشته است.
 
نائب رئيس اتحاديه نمايشگاه داران خودرو  در خصوص اعمال ماليات بر خودروهاي لوکس، تشريح کرد: اين قانون هنوز به مرحله اجرايي نرسيده و نمي توان از الان نسبت به آن اظهار نظر کرد، بايد بعد از اعمال اين قانون بازار را رصد کرد. 

کاشاني نسب در خصوص آخرين قيمت معاملات خودرويي در بازار، گفت: پژو ۲۰۶ تيپ ۲ با قيمت ۱۸۵ ميليون تومان، پژو ۲۰۶ تيپ ۵ با قيمت ۲۴۵ ميليون تومان، پرايد ۱۳۱ با قيمت ۱۰۳ ميليون تومان در بازار معامله مي‌شود.

نائب رئيس اتحاديه نمايشگاه داران خودرو در خصوص خريد و فروش خودرو‌هاي داخلي در بازار با مدل ۱۴۰۰، گفت: اکنون پژو ۲۰۶ تيپ ۲ با مدل ۱۴۰۰ به بازار عرضه شده است.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar