عصر ايران/ اوتلندر 2022 يکي از جديدترين محصولات ميتسوبيشي است؛ اين شاسي بلند ظاهري متفاوت و آينده نگر را براساس مدل هاي مفهومي قبلي کمپاني ژاپني به نمايش گذاشته و از اين منظر جز برترين هاي بازار جهاني محسوب مي شود.

اما انتقادهاي زيادي متوجه پيشرانه 2.5 ليتري 4 سيلندر با 181 اسب بخار خروجي و 245 نيوتن متر گشتاور آن است. جعبه دنده سي وي تي و سامانه تمام چرخ محرک از ديگر مشخصات اين محصول است.

در شرايطي که انواع محصولات مجهز به پيشرانه هاي هيبريدي و توربو پيش روي مشتريان قرار دارند. انتخاب يک پيشرانه تنفس طبيعي در اين مرحله چندان مورد اقبال نقدهاي خودرويي نبوده است.

شاخص مصرف سوخت براي 100 کيلومتر رانندگي در شهر برابر با 9 ليتر، در بزرگراه 7.3 ليتر و در حالت ترکيبي 8.4 ليتر است. اين آمار براي نمونه مجهز به سامانه تمام چرخ محرک به ترتيب برابر است با: 9.4/7.5/8.7 ليتر.

اوتلندر 2022 در بخش کابين و ايمني مجهز به آخرين فناوري هاي روز است. موارد جذابي مانند نمايشگر 12.3 اينچي ديجيتال اطلاعات آمپر(آپشن)، نمايشگر هدآپ 10.8 اينچي(آپشن) در کنار کيفيت بالاي مواد اوليه براي توسعه جزئيات کابين موجب شده تا همه چيز با کيفيت نام ميتسوبيشي تضمين شود.

اخيرا تصاوير غيراستوديويي اين خودرو در رسانه ها منتشر شده که در ادامه مشاهده خواهيد کرد اما غافلگيري اصلي ميتسوبيشي براي مشتريان اين محصول به قيمت گذاري آن مربوط مي شود که مدل پايه 3رديف صندلي در بازار آمريکا با برچسب 25795 دلاري روانه بازار مي شود که آنرا مي توان جبراني بر انتقادهاي موجود بر پيشرانه دانست. اين قيمت براي چنين محصولي که طراحي زيبا و کيفيت بالاي مونتاژ را همراه دارد؛ يک برگ برنده تمام عيار محسوب خواهد شد.

برچسب قيمت تريمي که تصاوير آنرا مشاهده مي کنيد باتوجه به آپشن برابر با 36445 دلار است.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar