پدال/ ارتباط نزدیک با کراس اوور شهری فورد اسکیپ برای فورد برانکو اسپرت خیلی خوش یمن نبوده است. برخی افراد می‌گویند این خودرو برانکوی واقعی نیست درحالی‌که دسته‌ای دیگر معتقدند نباید نگران نام این خودرو بود. این انتقادات علیرغم وجود تکنولوژی‌های مختص آفرود همچون سیستم چهار چرخ محرک استاندارد، حالت‌های رانندگی GOAT و قفل دیفرانسیل صورت می‌پذیرند.

نسخه کوچک‌تر فورد برانکوی احیا شده اما چیزهای زیادی برای نشان دادن داشته و ویدئوی منتشر شده توسط Vaughn Gittin Jr.  دریفتر حرفه‌ای، شاید پاسخی عالی برای منتقدان باشد.

راننده این خودرو لورن هیلی بوده که در بین دوستداران آفرود نام بسیار محبوبی است. همان‌گونه که در ویدئو خواهید دید هیلی به راحتی از دروازه جهنم که جزو یکی از سخت‌ترین محیط‌های آفرود است عبور می‌کند. شاید حتی بتوان گفت این یکی از راحت‌ترین آفرودها در دروازه جهنم بوده است.

اگر می‌خواهید بدانید این برانکو اسپرت نسخه‌ای استاندارد است یا تیون شده باید گفت خودرو تقریباً استوک بوده و فقط لاستیک‌ها و رینگ‌های تعویض شده‌اند. این ویدئو به خوبی نشان می‌دهد که ترکیب خودرویی توانا با راننده‌ای بسیار ماهر می‌تواند غیرممکن‌ها را نیز ممکن کند.

البته این اولین باری نیست که شاهد حضور برانکو اسپرت در چنین فضاهایی هستیم. سال پیش نیز این خودرو در یوتا حضور یافته بود هرچند در آن مکان چالش‌های بیشتری داشت.

البته که منتقدان به این راحتی‌ها قانع نخواهند شد اما باید دانست استقبال بسیار خوبی از برانکو اسپرت به عمل آمده و این خودرو در بحث تست‌های تصادف نیز عملکرد خیلی خوبی داشته است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar