پدال/ فورد برانکو اسپورت ۲۰۲۱ توانست بالاترین امتیاز ایمنی IIHS یعنی Top Safety Pick+ را دریافت نماید. این کراس اوور جدید در تمامی تست‌های تصادف بالاترین امتیاز ممکن یعنی خوب را کسب کرده است.

IIHS به بسته ایمنی کو پایلوت ۳۶۰ فورد امتیاز عالی را در بخش پیشگیری از برخورد خودرو با خودرو و خودرو با عابر پیاده داده است. این موسسه همین امتیاز را برای سیستم دستیار سفارشی کو پایلوت ۳۶۰ در نظر گرفته است.

چراغ‌های جلوی LED استاندارد برانکو اسپورت نیز امتیاز خوب را به دست آورده‌اند. IIHS می‌گوید نوربالا و نورپایین این خودرو هم در مسیر مستقیم و هم در پیچ‌وخم جاده میدان دید رضایت بخشی را فراهم می‌کنند.

لنگرهای صندلی کودک تنها تستی بوده که این کراس اوور تازه‌نفس نتوانسته بالاترین امتیاز ممکن را کسب کند. IIHS در این بخش امتیاز قابل‌قبول را اعطا کرده زیرا احتمال اشتباه گرفتن دیگر سخت‌افزارها با لنگر صندلی کودک وجود دارد. همچنین گفته شده لنگر پایینی خیلی در صندلی فرو رفته است.

یک خودرو برای کسب رتبه ایمنی Top Safety Pick+ باید در ۶ تست تصادف IIHS امتیاز خوب را کسب کند. سیستم پیشگیری از برخورد جلو نیز باید امتیاز پیشرفته یا عالی را به دست آورد. چراغ‌های جلوی استاندارد نیز صرف‌نظر از تریم خودرو باید امتیاز قابل‌قبول یا خوب را کسب نماید.

برانکو اسپورت قیمت پایه ۲۶۸۲۰ دلاری دارد. این خودرو با تریم های پایه، بیگ بِد، اوتر بنکس و بدلندز در دسترس می‌باشد. پیشرانه پایه این خودرو از نوع ۳ سیلندر ۱.۵ لیتری توربو با قدرت ۱۸۱ اسب بخار و گشتاور ۲۵۹ نیوتون متر است درحالی‌که می‌توان پیشرانه ۴ سیلندر ۲ لیتری توربو با خروجی ۲۴۵ اسبی و گشتاور ۲۵۹ نیوتون متری را نیز سفارش داد. تمامی مدل‌ها به گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک و سیستم چهار چرخ محرک مجهز هستند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar