پدال/ ام جی ۶ سال پیش تغییراتی اسپورت به خود دید و حالا نیز نسخه جدید و سفارشی این خودرو با نام XPower معرفی شده است.

خودروی موردبحث به عنوان اولین مدل ارتقا یافته کارخانه‌ای ام جی معرفی شده و از طراحی مسابقه‌ای سود می‌برد. ام جی خیلی وارد جزئیات نشده اما این خودرو دارای نمای جلوی گیرا با ورودی‌های هوای متفاوت می‌باشد. ما همچنین می‌توانیم یک اسپلیتر جلو و جلوپنجره منحصر ب فرد با میله‌های عمودی را ببینیم.

در سایر بخش‌ها می‌توانیم استفاده از لاستیک‌های پهن‌تر و قوس چرخ های متفاوت را تشخیص دهیم. طراحان ام جی همچنین از رکاب‌های جانبی آئرودینامیک، دیفیوزر عقب بزرگ و چهار خروجی اگزوز اسپورت استفاده کرده‌اند. تکمیل کننده تغییرات ظاهری ام جی ۶ XPower نیز عناصر مشکی بدنه، کالیپرهای ترمز سبز و بال عقب بزرگ می‌باشد.

همین استایل اسپورت به کابین نیز سرایت کرده جایی که رانندگان شاهد کمربندهای ایمنی سبزرنگ و صندلی‌های اسپورت با نوشته XPower خواهند بود. به این موارد می‌توان فرمان D شکل میکرو فیبر، دوخت متضاد سبزرنگ و رکاب‌های داخلی با نوشته لیمیتد ادیشن را اضافه کرد. تریم میکرو فیبر و سیستم اطلاعات سرگرمی با نمایشگر جدید جزو دیگر تغییرات بخش داخلی هستند.

فعلاً اشاره‌ای به پیشرانه ام جی ۶ XPower نشده اما ظاهراً گفته شده این خودرو یک جانور تمام‌عیار خواهد بود. با این وجود شک داریم که پرفورمنس خودروی موردبحث در سطح خیلی بالایی باشد. 
 
هنوز سؤالات بی‌پاسخ زیادی باقی مانده اما در آینده اطلاعات بیشتری منتشر خواهد شد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar