خودرو بانک/ پپ گوارديولا، سرمربي تيم منچسترسيتي، در حال حاضر مشغول آماده کردن تيمش براي فينال ليگ قهرمانان اروپا است. اين تيم قرار است در روز شنبه ۲۹ مه براي کسب اين عنوان با چلسي مسابقه دهد. در همين حين، او به عنوان سفير جهاني نيسان از چيزي بيشتر از فوتبال لذت مي‌برد و به تازگي از اشتياق خودش براي استفاده از خودروهاي برقي مثل نيسان ليف خودش صحبت کرده است.

گوارديولا ماجراجويي برقي خودش را از سه سال پيش آغاز کرده و از آن زمان تاکنون از رانندگي با نيسان ليف تمام برقي خودش لذت برده ‌است. در طي يک مصاحبه، اين سرمربي اسپانيايي در مورد شور و اشتياق خود براي نوآوري در داخل و خارج از زمين صحبت کرد و همچنين گفت که چرا تصميم گرفته از يک خودروي برقي استفاده کند.

گوارديولا گفته دليل اصلي او براي اين کار کاهش تأثير خودش روي محيط ‌زيست بوده و همچنين مي‌خواهد پشت فرمان احساس هيجان داشته باشد.

در حالي که ليف شتاب اوليه خوبي دارد و استفاده از آن در شهر لذت‌بخش است، مطمئن هستيم که ستاره سابق بارسلونا چند خودروي احتراقي سريع‌تر از ليف در گاراژ خودش دارد.

هنگامي که درباره تاکتيک‌ها و رابطه‌ آن‌ها با نوآوري از او سؤال شد، او گفت:
من سعي مي‌کنم نوآوري را به عنوان بخشي از طرز فکر خودم حفظ کنم. مثل تاکتيک‌هاي فوتبالي خودم که براي هيچ موقعيت يا حريفي مثل هم نيستند، معتقدم که نوآوري براي همگام شدن با تغيير دوران اهميت دارد. فناوري ساخت ليف نمونه‌اي عالي از نوآوري در زندگي روزمره ماست.

او به عنوان توصيه خودش به نسل بعدي رانندگان براي استفاده از خودروهاي برقي گفت، رانندگي با آن‌ها براي او لذت‌بخش‌تر از رانندگي با خودروهايي است که با آن‌ها گواهينامه رانندگي خود را گرفته بود.

براساس نظرسنجي جديدي که توسط نيسان انجام شده ‌است، ۸۹٪ از رانندگان خودروهاي برقي در اروپا از تجربه رانندگي برقي خود راضي هستند و ۷۸٪ ادعا مي‌کنند که اين خودروها بهتر از چيزي هستند که انتظارشان را داشتند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar