پدال/ نسل جدید فولکس‌واگن گلف GTI یک هاچبک عالی است اما همانند پیشینیان خود از ظاهری محدود شده که تفاوت زیادی با نسخه‌های پایه‌تر دارد برخوردار شده است. اینجاست که کیت بدنه پریور دیزاین نظر شما را به خود جلب می‌کند.

این کیت بدنه توسط خود پریور دیزاین طراحی ‌شده و ظاهر هاچبک داغ ژرمن‌ها را کاملاً ارتقا داده و به حدی رسانده که گلف GTI به اندازه هوندا سیویک تایپ R خودنمایی می‌کند.

تغییرات این خودرو از بخش جلو شروع می‌شود جایی که پریور دیزاین سپر متفاوت با اسپلیتری جدید را طراحی کرده است. البته واضح‌ترین تغییر گلف GTI استفاده از بچه گلگیرهای جدید است که ابهت زیادی را به ارمغان آورده‌اند. تکمیل کننده این بچه گلگیرها رینگ‌های افترمارکتی و بدنه‌ای نزدیک‌تر به سطح زمین است.
 
پریور دیزاین به اعمال تغییرات بیشتر در بخش عقب ادامه داده و یک سپر جدید، اسپویلر سقفی و دیفیوزری گیرا را در نظر گرفته است.

از نظر ما این کیت بدنه باعث شده گلف GTI شبیه یک خودروی رالی شود که خب چیز خوبی است. پریور دیزاین حرفی درباره قیمت و چگونگی تولید و عرضه این کیت بدنه نزده است.

به عنوان یادآوری باید گفت گلف GTI جدید از پیشرانه ۴ سیلندر ۲ لیتری توربو با قدرت ۲۴۲ اسب بخار و گشتاور ۳۷۰ نیوتون متر استفاده می‌کند. افرادی که خواهان قدرت بیشتر هستند می‌توانند مدل GTI کلاب اسپورت با خروجی ۲۹۶ اسبی و گشتاور ۴۰۰ نیوتون متری را سفارش دهند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar