پدال/ سانگ یانگ با شتاب دادن به توسعه محصولی جدید و آماده شدن برای عرضه دو شاسی‌بلند میان سایز و یک پیکاپ الکتریکی جدید به دنبال احیای خود و جذب سرمایه‌گذاران جدید است.

این خودروساز کره‌ای که از فروش پایین محصولاتش رنج می‌برد در ماه دسامبر ۲۰۲۰ در معرض فروش توسط ماهیندرا بود چراکه آینده‌ای برای آن تصور نمی‌شد. البته بخش طراحی و مهندسی سانگ یانگ در حال تلاش زیاد برای تولید محصولاتی جدید و هیجان‌انگیز برای مشتریان می‌باشند.

سانگ یانگ پس از تیزر سال پیش خود اولین محصول تمام الکتریکی با نام کوراندو e موشن را رونمایی کرده است. انتظار می‌رود این خودرو از ماه آگوست در اروپا عرضه شود. تولید این خودرو از چند روز پیش شروع شده اما کمبود نیمه‌رساناها باعث تأخیری کوتاه در عرضه به بازار شده است.

اگرچه چیز زیادی درباره قوای محرکه الکتریکی یا باتری کوراندو e موشن نمی‌دانیم اما واضح است که خودروی یاد شده بر پایه کوراندو ۲۰۱۹ بنا شد ولی دارای برخی شاخصه‌های خاص خود همچون جلوپنجره بسته شده، سپرهای بازنگری شده، رینگ‌های جدید و… می‌باشد. این تغییرات بر ماهیت تمام الکتریکی و راندمان آئرودینامیکی بهتر کوراندو e موشن اشاره دارند.

دومین شاسی‌بلند الکتریکی سانگ یانگ در آینده معرفی شده و در جایگاهی پایین‌تر از رکستون قرار خواهد گرفت. این خود فعلاً با کد J100 شناخته شده و طراحی آن اندکی به رنجروور و فورد برانکو اسپورت شبیه است. انتظار می‌رود این محصول جدید در سال ۲۰۲۲ پدیدار شده و پس از آن نیز یک پیکاپ تمام الکتریکی معرفی شود.

این سه محصول تمام الکتریکی به سایر محصولات درون‌سوز سانگ یانگ شامل تیوولی، کوراندو استاندارد، موسو و رکستون خواهند پیوست.

سانگ یانگ جدای از عرضه محصولات دوستدار محیط‌زیست برای برآورده ساختن نیازهای آینده صنعت خودرو، برنامه‌ای برای تضمین احیا و حفظ خود در بازاری با تغییرات سریع و رشد پایدار در آینده دارد. این شرکت می‌گوید مدیران ارشد روی بهبود جریان سرمایه، مدیریت نیروی انسانی و راندمان تولید تمرکز می‌کنند.

یکی از مدیران ارشد این شرکت با انتشار بیانیه‌ای گفته است:

ما در حال تثبیت قدم‌های قوی خود از طریق حمایت‌های ماهیندرا و انجام بهترین تلاش‌ها برای توسعه خودروهای جدید هستیم. علاوه بر این ما در حال گسترش محصولات دوستدار محیط‌زیست خود بوده و فرصت‌های رشد آینده همچون مدل‌های تجاری جدید را بررسی می‌کنیم.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar