پدال/ تصاوير ب‌ام‌و سري ۲ کوپه ۲۰۲۲ حدود يک سال پيش از معرفي رسمي منتشر شد و به نظر مي‌رسد تاريخ در حال تکرار است. اگرچه هنوز چيزي مشخص نيست اما به تازگي تصويري مرموز از سري ۳ در فضاي مجازي منتشر شده و گمانه‌زني‌هايي درباره نسخه فيس ليفت اين خودرو را به وجود آورده است.

اين تصوير در BMW بلاگ منتشر شده اما با بررسي بيشتر فهميديم که تاريخ اصلي ثبت اين تصوير به سوم جولاي و آپلود نسخه باکيفيت‌تر اين عکس توسط شرکت تيونينگ در ويتنام مربوط مي‌شود. اگرچه سؤالات مهمي درباره اين تصوير وجود دارد اما مهم‌ترين موضوع به صحت آن و ارتباط با سري ۳ فيس ليفت برمي‌گردد.

صرف‌نظر از محل تصويربرداري، در اين تصوير سري ۳ را با چراغ‌هاي جلوي جديدي مي‌بينيم که فاقد گرافيک و فرم نسخه کنوني مي‌باشد. ما همچنين مي‌توانيم تيزي بيشتر سپر جلو و ورودي بزرگ زيرين را ببينيم که از عناصر بومرنگ مانند و لانه‌زنبوري استفاده کرده است. اين بخش توسط ورودي‌هاي هواي عمودي احاطه شده و ظاهراً وظيفه آن‌ها رساندن هوا به ساير بخش‌ها مي‌باشد.

چيز زيادي را نمي‌توانيم تشخيص دهيم اما به نظر مي‌رسد اين خودرو داراي قطعات M پرفورمنس همچون نوارهاي بدنه و فيبر کربن است.

به سختي مي‌توان درباره اينکه تصوير موردبحث مربوط به سري ۳ فيس ليفت است يا نه قضاوت کرد اما تصاوير جاسوسي پيشين نشان داده بودند که اين خودرو از نمايشگر منحني مشابه i4 و iX استفاده خواهد کرد. اين نمايشگر شامل پشت آمپرهاي ديجيتال ۱۲.۳ اينچي و نمايشگر مرکزي ۱۴.۹ اينچي با سيستم‌عامل ۸ ب‌ام‌و خواهد بود.

باواريايي ها اظهارنظري درباره سري ۳ فيس ليفت نداشته اما گفته مي‌شود اين خودرو اواخر سال جاري ميلادي يا اوايل سال آينده پديدار خواهد شد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar