چرخان/ توليد مرسدس بنز G63 AMG 6×6 در سال 2015 به پايان رسيد اما تأثير آن در صنعت خودروسازي همچنان احساس مي‌شود و باعث ساخت يک رم TRX شش چرخ شده است. اين پيکاپ ديوانه‌وار توسط شرکتي در فلوريدا بنام آپوکاليپس يا آخرالزمان ساخته شده و وارلورد (Warlord) نام گرفته است. اين شرکت قسمت بار TRX را کشيده‌تر کرده تا امکان نصب محور سوم و چرخ‌هاي اضافي فراهم گردد. اين رينگ‌ها 18 اينچي هستند و با لاستيک‌هاي آفرودي 37 اينچي پوشيده شده‌اند.

آپوکاليپس همچنين در صورت سفارش خريداران، چرخ هفتمي را هم در قسمت بار خودرو نصب مي‌کند. علاوه بر اين، امکان سفارش لاستيک‌هاي 40 اينچي با پرداخت 2,200 دلار، سيستم ديد در شب حرارتي با 5,200 دلار و چراغ‌هاي LED زير خودرو با هزار دلار هم وجود دارد. در پيشرانهٔ اين TRX شش چرخ اما هيچ تغييري صورت نگرفته که اين يعني زير کاپوت وارلورد همچنان همان نيروگاه 6.2 ليتري V8 سوپرشارژ با 702 اسب بخار قدرت قرار دارد.

اين غول بي‌شاخ‌ودم اما هرگز ارزان نخواهد بود زيرا قيمت آن از 250 هزار دلار آغاز مي‌شود. البته، وارلورد اولين خودروي شش چرخ آپوکاليپس نيست زيرا اين شرکت چندين سال است که در زمينهٔ ساخت اين خودروها فعاليت دارد و پيش‌ازاين هم جيپ گلادياتور را به هيولايي 6×6 تبديل کرده بود.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar