پدال/ تويوتا توندرا براي مدل ۲۰۲۲ خود وارد نسل جديد خواهد شد. اين پيکاپ هنوز به‌صورت کامل معرفي نشده اما با وجود تصاوير جاسوسي و لو رفته زياد و انتشار تيزرهاي فراوان، حس مي‌کنيم اين خودرو کاملاً براي ما آشناست. امروز تکه ديگري از پازل توندرا جديد کامل شده و آن‌هم تصاوير و جزئيات کابين اين خودرو مي‌باشد.

اخيراً تصاوير جاسوسي کابين نسل جديد توندرا معرفي شده که در آن برخي بخش‌ها از نظرها پنهان شده‌اند. البته بخش‌هاي زيادي نيز قابل‌مشاهده هستند که تفاوت‌هاي زيادي را نسبت به نسل فعلي نشان مي‌دهند. در اين تصاوير مي‌توانيم نمايشگر مرکزي سيستم اطلاعات سرگرمي را ببينيم که بالاي داشبورد جا خوش کرده است. از نظر ما اين خودرو که در تصاوير ديده مي‌شود جزو تريم هاي ساده و رده مياني توندرا جديد است چراکه در تيزرهاي قبلي نمايشگر بزرگ‌تري را ديده بوديم.

همچنين بجاي پشت آمپرهاي ديجيتالي از نمونه‌هاي ساده و استاندارد استفاده شده هرچند به خاطر زاويه ثبت تصاوير نمي‌توان چنين چيزي را به‌صورت قطعي اعلام نمود. ما همچنين دکمه‌هاي زيادي در بخش زيرين نمايشگر مي‌بينيم و بنابراين افرادي که به دنبال طراحي ميني ماليستي بودند شايد از اين نظر نااميد شوند. ورودي‌هاي هواي بزرگ روي داشبورد نيز ما را به ياد طراحي خودروسازان ديترويتي مي‌اندازد. شايد تويوتا خواسته با ترکيب کردن ويژگي‌هاي طراحي گوناگون نظر مشتريان بيشتري را جلب کند.

موضوع عجيب اينکه اين تصاوير از کابين توندرا جديد به همراه تصاويري از دو پيکاپ کاملاً استتار شده منتشر مي‌شوند. دليل عجيب بودن اين کار آن است که تويوتا قبلاً تصاوير اين خودرو را منتشر کرده هرچند آن تصاوير تنها از بخش جلو و مدل TRD ثبت شده بودند. ديگر تريم هاي توندرا احتمالاً داراي ويژگي‌هاي خاص خود خواهند بود و همچنين ما بخش پشتي اين خودرو را نديده‌ايم.

سوال اين است توندرا جديد چه زماني معرفي خواهد شد؟ تويوتا فعلاً زمان دقيق اين کار را اعلام نکرده اما مي‌دانيم اين کار اواخر سال جاري ميلادي انجام خواهد شد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar